Рекомендуємо
 1. ШАКТІ F1 / SHAKTHI F1 – огірок партенокарпічний, Rijk Zwaan

  Починаючи з 71 ₴

 2. КАЗИМИР (HMC 1404) F1 / KAZIMIR (HMC 1404) F1 - Баклажан, Clause

  Починаючи з 1 384 ₴

 3. МАЗІН F1 (МАФ 35 F1) / MAZIN F1 (MAF 35 F1) - Диня, Clause

  Починаючи з 3 111 ₴

 4. РЕД ДІР F1 / RED DIR F1 - Перець, Clause

  Починаючи з 2 568 ₴

Нові надходження
 1. Зарядна станція CN-2000W
  Спеціальна ціна 28 999 ₴ Звичайна ціна 52 094 ₴
 2. КОНГО F1 / KONGO F1 - Томат Індетермінантний, Clause

  Починаючи з 1 500 ₴

 3. НІКОЛЬ F1 / NIKOL F1 - Кукурудза Цукрова, Clause

  Починаючи з 4 567 ₴

 

Хочете вирости? Купити насіння в інтернет магазині Agrolife!

За допомогою нашого інтернет магазину насіння ви можете вибрати і купити насіння овочів європейських виробників. Багато років ми - надійний партнер для фермерських господарств, агрофірм, сільськогосподарських виробничих кооперативів, а також тих, хто любить займатися землеробством. Адже дуже приємно бачити, коли земля, що обробляється вами, дає прекрасні і якісні паростки. Але великий урожай можна вирощувати тільки тоді, коли є можливість купити насіння в Україні, яке відрізняється унікальною якістю, а показники врожайності дивує найзавзятіших овочівників і садівників-городників.

Все більше людей купують в інтернет-магазинах (онлайн) товари з доставкою по Україні. Купівля насіння, ціна якого в інтернеті значно нижча, не стала винятком. Тим більше, що будь-які сорти насіння можна доставити Новою поштою по Україні, а про те, що покупка доставлена, сповістить смс. Тепер і у вас є можливість, не виходячи з дому, замовити посівний матеріал в інтернеті магазині. Варто тільки вибрати, які сорти або гібриди овочів необхідні.

Де недороге насіння в Україні?

Відомо, що в Україні існують три основні агрокліматичні зони - Степ, Лісостеп і Полісся. Кожна з них має свої типи ґрунтів, особливості клімату, частотність опадів - а це все впливає на майбутній урожай. Значить, для отримання високого врожаю необхідно враховувати, яке насіння овочів в Україні користується попитом, які умови вирощування насіння овочів, а також особливості агрокліматичних зон.

Овочівництво розвинене всюди в Україні. На Поліссі, наприклад, вирощують картоплю, огірки, моркву, столовий буряк, капусту (білокачанну, червонокачанну, цвітну, брокколі). У лісостепу умови доброчинні для вирощування огірків, помідорів. В степу добре ростуть томати, солодкий перець, баклажани, а також баштанні культури - кавуни, дині, гарбузи, кабачки, патисони. На всій території України хлібороби вирощують кукурудзу, петрушку, кріп, квасолю, цибулю, редис, шпинат. Природно, що існують такі овочі, які вимагають особливого догляду, наприклад, томати. Необхідно вибрати, де ви будете вирощувати помідори: в теплицях (індентермінантні томати) або у відкритому ґрунті (детермінантні томати). А про якість насіння можете не турбуватися: замовте насіння в нашому агромагазині. Не забувайте, що для поліпшення врожайності вирощуваних овочів слід орієнтуватися на високопродуктивні гібриди, здатні формувати врожайність як у фермера-професіонала на полі, так і у любителя-городника на дачі. А де купити посівний матеріал, який би не підвів у вашій агрокліматичній зоні? TM Agrolife пропонує виняткову можливість - підібрати насіння в інтернет магазині.

У нашому інтернет-магазині насіння ви придбаєте насіння овочів, яке має високу приживлюваність, оптимальні терміни дозрівання, європейський стандарт якості. Наш інтернет магазин насіння працює з кращими голландськими і французькими виробниками, які вирощують рослини за європейськими технологіями. Насіння проходить перевірку на схожість і якість, а також додатково перевіряється на предмет відсутності захворювань і генних мутацій.

Переваги інтернет магазину насіння Агролайф:

 • Товар - найвищої якості;
 • Найбільший вибір насіння різних сортів;
 • Онлайн-каталог доступний 24 години на добу;
 • Можливість купити насіння оптом;
 • Оплата та доставка тільки після обговорення деталей замовлення;
 • Кваліфіковані консультації з питань вибору і посадки;
 • Можливість покупки супутніх товарів.

Для замовлення насіння в інтернет-магазині необхідно всього лише оформити замовлення через корзину або за телефоном. Самостійно формуйте кошик, вибирайте форму оплати, а наш менеджер або консультант обговорить з вами умови, терміни і місце доставки. Вибирайте агромагазин TM Agrolife, тому що кращого насіння в Україні не знайдете. Ми переконані в якості нашого насіння! Будьте впевнені в його врожайності!

 

 

 

Гарантія якості Усіх товарів в асортименті
Чесні ціни на товари Без лишних наценок
Прямі поставки З власного складу
Доставка по всій Україні Відправка протягом 24 годин