Набори для виживання

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Набір для виживання в інтернет магазині Agrolife

Іноді людина може опинитися у непередбаченій складній ситуації, коли необхідно зберегти життя та здоров'я в екстремальних умовах. Саме для таких випадків були розроблені набори для виживання, до яких входять найнеобхідніші предмети, що забезпечують життєдіяльність. Перелік таких предметів не є абсолютно строгим, зазвичай потрібно в набір для виживання купити засоби для знезараження води, різні медикаменти, голки, сірники, кресала, елементарні рибальські снасті, ножі.

Набір для виживання можна укомплектувати самому або придбати готовий.

Класифікувати набори для виживання можна так:

  • Індивідуальний набір – необхідний, якщо багато часу доводиться проводити далеко від цивілізації. Найчастіше ринок пропонує такі комплекти вже готові. В Україні купити набір для виживання можна для риболовлі, мисливства, відпочинку на природі, експедиційні.         

  • Домашній набір – і будинки можуть виникнути ситуації, коли знадобляться предмети першої необхідності (раптово вимкнули світло, газ, воду, складні погодні умови). Зберігається такий набір у будинку в коморі, але недалеко, щоб легко можна було швидко ним скористатися

  • Автомобільний набір – включає предмети, які можуть підтримати життєзабезпечення в дорозі, у разі поломки, у складних погодних умовах.

Розміри та компонування набору залежить від призначення. Індивідуальний набір доведеться носити із собою, тому розмір і вага мають значення. Зберігається він зазвичай у щільному водонепроникному чохлі або поясі, на звороті якого нашити кишені – пенальчики для будь-якої необхідної дрібниці. Важливо купити набір для екстремального виживання, в якому обов'язково є дуже міцний та якісний ніж – адже саме він допоможе у разі потреби заготовити паливо, виготовити притулок, розвести багаття та приготувати їжу.

Домашній набір повинен обов'язково включати в себе консервовані продукти на кілька днів, теплі речі, ковдри, запас води, спиртування із запасом сухого спирту або примус із запасом палива, свічки, ліхтарі з автономним харчуванням, кресала, запаси сухих круп.

Автомобільний набір зберігається відповідно в автомобілі і покликаний зробити кілька днів перебування в автомобілі досить комфортними. В автомобілі повинен бути завжди  наведений вище набір для виживання в екстремальних умовах купити потрібно обов'язково засоби для першої медичної допомоги.

Краще запасти все необхідне заздалегідь, але питання: де купити набір для виживання? Звичайно, немає нічого кращого і зручнішого за інтернет. У каталогах інтернет-магазинів можна знайти як окремі предмети, які потенційно можуть стати компонентом набору для виживання, так і готові набори.

Важливо, що в сучасні готові набори обов'язково вкладається докладна інструкція з виживання та саморятування, покликана допомогти у складній ситуації.