Ножі

Позиції 1-20 з 628

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 628

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Складні ножі для будь-яких завдань

Найдавніші та найнеобхідніші інструменти в побуті, польових та армійських умовах – ножі. Жоден із стародавніх інструментів не зазнав таких кардинальних конструктивних змін, як ніж. Винахід доладних ножів, купити які тепер можна практично повсюдно, було викликано необхідністю вирішити важливі конструкторські завдання: безпечне носіння та зменшення габаритів ножа при збереженні його робочих функцій.

Щоб у поході, в горах, на риболовлі, на полюванні швидко і якісно нарізати продукти, хмиз для багаття, побудувати примітивний притулок, відкрити банки і коробки (та ще мало чого можна виконати якісним інструментом!), потрібно купити складаний ніж. Чому саме доладний? Тому що сучасні моделі безпечні в носінні і надійні в роботі, такі складні ножі купити в Україні не складно.

Ножі від відомих виробників

Найкраще вибирати моделі відомих виробників. Найбільш надійні ножі виробляють у Франції та Швейцарії, в Україні купити складаний ніж Wenger, Gerber або Ganzo можна, не сумніваючись у їхній якості.

За сучасної економії часу вигідніше та зручніше купити складні ножі в інтернеті. Саме інтернет шопінг дозволяє швидко знайти потрібну модель, порівняти ціни та технічні характеристики. Та й відгуки покупців принесуть чимало користі, коли виникає необхідність купити доладний ніж в інтернет магазині.

Сучасна ножова індустрія постійно модернізує конструкцію ножів, покупцеві надається можливість купити кишенькові ножі з плавним висуненням леза, ергономічними рукоятками, що мають виступи або вирізи для пальців або виїмки для захисту руки, з вузькими та широкими лезами.

Окрім універсальних моделей, випускаються і вузькоспеціалізовані. Будь-який досвідчений рибалка знає, що, перш ніж йти за хорошим уловом, потрібно купити рибальський ніж гарної якості.

Купуючи рибальський ніж в інтернет-магазині, варто переконатися у його надійності:

  • Лезо рибальського ножа має бути тонким, гнучким і вузьким в обусі (для якісного потрошення та оброблення риби)
  • Лезо досить довге (на велику рибу)
  • Клинок має пряму ріжучу частину
  • Клинок виготовлений із високоміцної легованої нержавіючої сталі (матеріал не повинен боятися вологи)

А ось для далеких походів краще купити ніж туристичний складаний. При виборі туристичних ножів не слід економити, оскільки вони повинні бути дуже надійними і при нагоді перетворитися на ножі для виживання. Ножі для туризму сконструйовані таким чином, що мають малу вагу, багатофункціональні, виготовляються із високовуглецевої або нержавіючої сталі. Туристичні ножі купити можна в магазинах туристичного спорядження, в Україні купити туристичний ніж можна з піхвами з кордури або шкіри.

Щоб купити мисливський туристичний ніж, який не підведе в польових умовах, потрібно заздалегідь визначитися з його функціями. Гострий клинок ножа ріже краще і проникає глибше, а лезом із двостороннім шабельним заточенням можна зняти шкіру тварини. В Україні ножі туристичні та бойові купити на вибір можна суцільнометалеві, з дерев'яними рукоятками, пропонують і авторські варіанти.

Простіше купити ніж в інтернет магазині і використовувати його при різних роботах, проте виробники подбали про максимальну зручність поза цивілізацією і винайшли набір ніж – вилка – складна ложка в чохлі. Такий набір скоріше призначений для комфортного пікніка або недовгого походу.