Біопрепарати

Позиції 1-20 з 66

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Біопрепарат Bio Septix - засіб для очищення вигрібних ям, Санекс

  Починаючи з 132 ₴

 2. Біопрепарат для чищення каналізації в приватному секторі, Водограй

  Починаючи з 47 ₴

 3. Біопрепарат деструкції для туалетів, вигрібних ям і септиків, СИЛУШКА

  Починаючи з 25 ₴

 4. Біопрепарат "Водограй + Чистий Хлів" для переробки гною, Водограй

  Починаючи з 183 ₴

 5. RO Septix – біопрепарат, Санекс

  Починаючи з 187 ₴

 6. Bio Septix Clean, Санекс

  Починаючи з 90 ₴

Позиції 1-20 з 66

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Біопрепарати для вигрібних ям

Завдання біопрепаратів для вигрібних ям полягає в очищенні і дезінфекції стоків каналізації, вигрібних ям, септиків, а також в прискоренні розкладання відходів людської життєдіяльності. До складу засобів входять мікробні ферменти натурального походження, що сприяють прискоренню хімічних реакцій, а також культури чисто сапрофітних бактерій. Вони перетворюють органічні речовини ─ відходи життєдіяльності людини, крохмалі, жири і білки ─ в неорганічні. Для того щоб максимально збільшити ефективність робіт з очищення туалетів / вигрібних ям на дачній ділянці, слід купити біопрепарати для туалету.

Сфера застосування

Купити біопрепарати можна для наступних цілей:

 • розкладання, знешкодження та усунення запахів відходів в туалетах та вигрібних ямах;
 • стабілізації нормальної роботи каналізаційних насосних і перекачувальних станцій;
 • поліпшення процесу фільтрації дренажних систем;
 • очищення та дезінфекції відстійників;
 • усунення осаду і запаху на очисних спорудах.

Якщо вам необхідні біопрепарати для вигрібних ям, купити їх ви можете в спеціалізованих магазинах, причому випускаються вони у вигляді таблеток, рідких засобів і в порошкоподібної формі.

Як вибрати біопрепарат?

Рідкі засоби

Так як кошти для подібного очищення існують в декількох різновидах, покупцеві варто знати, чим одна форма відрізняється від іншої. Наприклад, рідкі біопрепарати для вигрібних ям і туалетів купити можна в концентрованому вигляді. Істотні обсяги відходів усуваються невеликою кількістю такого речовини. При цьому культури бактерій, що входять до його складу, не роблять негативного впливу на навколишнє середовище, тим самим зберігаючи її екологічно чистою.

У продажу представлений широкий асортимент як зарубіжних, так і успішно конкурують з ними вітчизняних рідких біоактиватором. Якщо ви хочете провести таку процедуру на високому рівні, наш інтернет-супермаркет пропонує за доступною ціною купити біопрепарат Водограй, чудово зарекомендував себе на українському ринку.

Порошки

Особливість біопорошків полягає в тому, що містяться в них бактерії зберігаються в сплячому стані і активізуються тільки тоді, коли їх розводять у воді в певних кількостях. До складу цих засобів входять спеціально відбираються анаеробні мікроорганізми, що сприяють ефективному розкладанню сполук органіки, в результаті якого утворюються тільки вода і діоксид вуглецю.

Один з таких порошкових засобів ─ біопрепарат Санекс канадського виробництва, вже понад дванадцять років успішно реалізується в Україні. На нашому сайті можна придбати і інші засоби цього виробника (як в порошкової, так і в рідкій формі) або ж вибрати іншу марку продукту відповідно до ваших потреб.

Біопрепарати в таблетках

Якщо ви хочете купити біопрепарати очищення вигрібних ям, які будуть максимально зручні у використанні, то варто спробувати таблетовані засоби. Під їх дією стічні води очищаються від відкладень і домішок твердих частинок, а також йде в'їдливий запах, характерний для каналізації. Крім того, після використання пігулок препаратів істотно знижується необхідність у поглибленні вигрібних ям.

З онлайн-магазином Agrolife вам не доведеться довго шукати, де купити біопрепарати з оптимальним співвідношенням ціни і якості: наша компанія активно розвивається і дає клієнтам можливість купити біопрепарати в Україні найбільш зручним і швидким способом.