Біопрепарати для вигрібних ям і каналізації

Позиції 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Біопрепарат Bio Septix - засіб для очищення вигрібних ям, Санекс

  Починаючи з 132 ₴

 2. Біопрепарат для чищення каналізації в приватному секторі, Водограй

  Починаючи з 47 ₴

 3. Біопрепарат деструкції для туалетів, вигрібних ям і септиків, СИЛУШКА

  Починаючи з 25 ₴

 4. RO Septix – біопрепарат, Санекс

  Починаючи з 187 ₴

Позиції 1-20 з 27

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Біопрепарати для вигрібних ям та каналізації

У кожен біопрепарат для очищення вигрібних ям і каналізації входить комплекс мікроорганізмів (часто бактерій), що відповідає за переробку відходів продуктів життєдіяльності, а також живильне середовище, яке продовжує термін служби каналізаційних труб і т.д. У деяких складах біопрепаратів бактерії перебувають у сплячому режимі, а активізуються лише після того, як потрапляють у вигрібну яму.

Переваги біологічних препаратів

Цей вид засобів для чищення не надає негативного впливу на навколишнє середовище і нешкідливий для людини. Коли ви робите вибір на користь купити біопрепарати для очищення вигрібних ям, то просто прискорюєте час розкладання та переробки сміття органічного походження.

Найбільш популярним та ефективним засобом цієї категорії є «Водограй», біопрепарат, ціна якого доступна кожному покупцю. Цей біоактиватор вже тривалий час входить до числа найбільш продаваних в Україні.

Застосування подібних складів здатне значно зменшити обсяг відходів у каналізації чи вигрібній ямі. Потрібно буде лише час від часу прибирати осад, що накопичується, який бактерії вже не можуть знищити, зате він буде доречним при добривах грунту.

Властивості біопрепаратів

Якщо ви вирішили придбати біопрепарати для вигрібних ям, купити їх можна у нашому інтернет-магазині. Бажано попередньо ознайомитись з основними особливостями кожного. Слід звернути увагу на те, що будь-який біопрепарат такого типу надзвичайно чутливий до певних елементів (хлору, альдегідів, лугів та кислот), які згубно впливають на сапрофітні бактерії, що входять до складу засобів, через що швидко гинуть.

Щоб біопрепарати працювали найефективніше, потрібно дотримуватись певного режиму температури, вказаного на упаковці. Більше того, саме цей фактор враховується насамперед ще при виборі товару. Наприклад, якщо в літню пору температура перевищує 35 градусів, біопрепарати для вигрібних ям та туалетів купити потрібно буде такі, щоб їх порогова температура становила близько 45 градусів.

Асортимент біопрепаратів для вигрібних ям

Найбільш поширеними марками-виробниками біопрепаратів є "Водограй", "Силушка", "Бульдозер", "Санекс", купити їх можна в нашому інтернет-супермаркеті "AgroLife" з доставкою по всій Україні.

Ми надаємо широкий асортимент товарів за доступною ціною, тому не доведеться витрачати час та шукати, де купити біопрепарати для вигрібних ям за оптимальними цінами. Завдання будь-якого виробника та постачальника полягає в тому, щоб кожен клієнт зміг придбати такий біопрепарат, ціна та якість якого будуть поєднуватися оптимальним чином. Таку мету має і наш інтернет-магазин.