Біопрепарати для переробки компосту

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
  1. Біопрепарат "Водограй + Чистий Хлів" для переробки гною, Водограй

    Починаючи з 183 ₴

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Біопрепарати для переробки компосту

За допомогою компостування органічних відходів у спеціальну суміш можна без зайвих витрат поліпшити якість і родючість ґрунту, тому багато садівників і фермерів вдаються саме до цього способу добрива землі.

Підбір місця для розміщення компосту

Перш ніж починати приготування компосту, необхідно підібрати місце, в яке ви складатимете рослинні відходи. Воно має бути:

  • рівним і не мати ухилу;
  • захищеним від сонячних променів (це обмежить випаровування вологи);
  • володіти зручним проходом, щоб у майбутньому можна було легко завантажувати компост і поливати його.

Як зробити компост?

У ролі підстилки для основних матеріалів зазвичай використовують сухе листя або солому, після чого додають шар рослин: бур'янів, бадилля (20 см), скошеної трави, гною (5 см) та закваски (землі та готового компосту). Також можна додати і подрібнені гілки фруктових рослин, кущів, бур'янів, золу та кору дерев.

Протягом усього сезону купу компосту потрібно 3-4 рази перелопатити, щоб розкладання проходило рівномірно. За дотримання цих умов компост буде готовий до весни наступного року.

Біопрепарати: прискорена переробка компосту

Якщо ви не хочете чекати до наступної весни, то можете суттєво прискорити переробку компосту за допомогою біопрепаратів. До їх складу входять бактерії, які прискорюють розкладання компосту та сприяють швидшому його дозріванню. Також вони знищують шкідливі мікроорганізми, тим самим покращують якість компостного матеріалу.

Застосування біопрепаратів

Спочатку матеріали для компосту розміщують шарами по 15-20 сантиметрів кожен, після чого готують препарат для переробки компосту і поливають їм кожен шар. Після закінчення поливу компостна купа неодмінно пересипається землею (землі має бути не менше 10% від усієї маси компосту).

Поки проходить переробка компосту, його бажано перемішувати і живити вологою не менше 1-2 разів на місяць, тому що бактерії біопрепарату потребують кисню. Температура повітря при цьому має становити не менше +10°. За дотримання цих умов та однорідності компосту він повністю дозріє протягом півтора місяця.

Підібрати біопрепарати для переробки компосту ви можете у нашому магазині AgroLife. Ми надаємо товари лише високої якості та здійснюємо доставку по всій Україні.