Біопрепарати проти комах

8 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

8 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Біопрепарати проти комах

Біоінсектициди - це один з різновидів інсектицидів (засобів для боротьби з комахами), до складу яких входять мікроорганізми та метаболіти. Основні особливості цієї категорії препаратів полягають у тому, що вони:

  • знищують лише шкідливих комах;
  • діють на шкідників, стійких до хімічних препаратів;
  • можуть використовуватись спільно з іншими пестицидами;
  • безпечні для людини, тварин, птахів, бджіл (при використанні в нормах, що рекомендуються);
  • забруднюють ґрунт та зберігають урожай біологічно чистим.

Особливості дії біопрепаратів

Ці засоби проти комах впливають на шкідників через нервову систему чи кишечник. У першому випадку ефект буде паралізуючим, і комаха помре від голоду, а в другому - вона спробує оброблену препаратом рослину і загине від отруєння. Вживати обприскані фрукти та овочі можна не менше ніж через дві доби після обробки біопрепаратами.

Біопрепарати для рослин - це ще й чудова отрута проти колорадського жука, дуже поширеного і шкідника, що живе. Однак для того, щоб препарати проти колорадського жука ефективно подіяли, знадобиться обробити рослини від 3 до 6 разів. Комахи почнуть гинути через кілька діб, а їхнє масове знищення настане приблизно через 5-7 днів. При цьому те, наскільки ефективно діють біоінсектициди для рослин, залежить і від погодних умов у тому числі (при рясній росі ефективність біопрепарату може трохи знизитися).

Сфера використання

Біопрепарати використовуються багатьма фермерами проти колорадського жука, попелиці, кліщів, бактерій, паразитів і гнилі. Ці речовини не тільки захищають рослини, а й покращують їх зростання, тим самим суттєво збільшуючи врожайність. Вони однаково добре підходять як для оббризкування городу чи саду, так і для декоративних квіткових рослин.

Купити препарати проти комах можна в нашому магазині AgroLife, тому ви істотно зменшите витрати, оскільки ми продаємо біопрепарати за доступними цінами і при цьому гарантуємо високу якість товару.