Які добрива варто купити навесні

21 серпня 2020
Які добрива варто купити навесні

Після зими ґрунт як ніколи потребує поживних речовин, так як талий сніг вимиває їх з ґрунту. Щоб забезпечити хороше підживлення для культур і багатий урожай для себе - варто провести весняне внесення добрив.

Для внесення підходять всі види добрив, які ви заготовили заздалегідь або які є в магазинах. Єдине правило - не переборщити з дозуванням.

Що вносимо в першу чергу?

Найперше добриво для внесення - передпосадкове. Його внесення обов'язкове і потрібне для того, щоб наситити ґрунт для посіву будь-якої культури. Витрата досить велика, тому варто запастися парою зайвих упаковок. Які добрива підійдуть:

  1. Азофоска
  2. Нітрофоска
  3. Нітроамофоска
  4. Амофоска

Ці речовини містять весь базовий спектр необхідних мікроелементів. Також можна скористатися комплексними складами типу Майстер, Плантафол і т.д., так як крім основних мікроелементів вони містять корисні гумінові добавки, що поліпшують структуру ґрунту.

добриво

Наступний крок

Друге удобрення - для підгодівлі. Навесні, під час активного росту культур їм потрібна додаткова підгодівля. Тому вибір добрива повинен лягти на склади і речовини, які є збалансованими і легкозасвоюваними. Зазвичай такі добрива являють собою порошок або готову рідину. Обидва види потім розводяться водою. Такі добрива містять у собі стимулятори росту, рідкісні елементи, регулятори кислотності (Мегафол, Віва, Радіфарм). Підбирати склад такого добрива варто в залежності від культур, які вирощуються.

добриво

На додаток

Є ще одна група добрив, яку застосовують постійно, але вони завжди повинні бути у вашому розпорядженні. У разі нестачі в ґрунті певних елементів, ці елементи прийдуться як не можна до речі. Приклад таких добрив: Максікроп, Брексил.

Весняне удобрення важливо проводити, так як рослинам для старту і набору вегетативної маси потрібно маса живильних речовин. Ви також можете підтримувати їх в разі нестачі певного мікроелементу. Будьте уважні, вибирайте відповідні добрива і не експериментуйте з дозами, краще дотримуватися написаного на упаковці. Так ви допоможете рослинам рости здоровими і давати багатий урожай.

Інші статті та новини