Крапельна стрічка

Позиції 1-20 з 82

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Крапельна стрічка (щілинна) 8 mil, 10 см, 1 л/г, Aqua Plus

  Починаючи з 568 ₴

 2. Крапельна стрічка (щілинна) 8 mil, 20 см, 1 л/г, Aqua Plus

  Починаючи з 568 ₴

 3. Крапельна стрічка (щілинна) 8 mil, 30 см, 1 л/г, Aqua Plus

  Починаючи з 568 ₴

 4. Крапельна трубка AGROLITE PC діам. 16 мм, 2,2 л / год, 400 м, AGRODRIP

  Починаючи з 6 724 ₴

 5. Крапельна стрічка (щілинна) 7mil, 2800м, Amco-drip

  Починаючи з 6 197 ₴

 6. Крапельна стрічка (щілинна) 5mil, 1,14 л/г, 4250м, AQUA-TRAXX

  Починаючи з 6 835 ₴

Позиції 1-20 з 82

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Крапельна стрічка

Стрічка для крапельного поливу являє собою систему зрошення особливого типу, при якій подача води здійснюється через еластичну тонкостінну трубку з вбудованими через рівний крок отворами-щілинами або крапельницями. При укладанні такої стрічки безпосередньо в посадовий ряд вода подається в прикореневу зону рослин, забезпечуючи ефективне і при цьому економічне зволоження грядок. В інтернет-супермаркеті Agrolife можна замовити стрічку для крапельного поливу, ціна якої починається від 370 гривень за 100 м.

Крапельна стрічка: переваги

До переваг стрічки крапельного поливу відносяться такі особливості:

 • Зниження витрат води і відсутність її нераціонального використання.
 • Відсутність ризику ерозії і запливу грунту завдяки делікатній подачі рідини на ділянку.
 • Поступове зволоження грунту.
 • Зниження ризику росту бур'янів і появи опіків на листках садових або плодоносних культур через відсутність розбризкування води.
 • Можливість поливу навіть при мінімальному тиску.
 • Можливість над- і підземного використання, а також подачі рідких добрив.
 • Збереження сухості садових доріжок і проміжків між грядками.

Купити крапельну стрічку: особливості вибору

Краплинні стрічки ділять на два основних типи:

 • Щілинні, представлені гнучким шлангом з лабіринтовою будовою. У трубці такого типу є щілинні водовипуски, через які вода просочується назовні. Для стрічок такого типу необхідно ретельно фільтрувати воду, оскільки водовипуски не захищені від засмічення. Пасивний полив зі стрічками щілинного типу можливий навіть при зануренні її кінця в ємність з водою, що знаходиться на узвишші. Такі системи зрошення використовують в теплицях, парниках, городах і грядках.

 • Емітерні, у водовипуски яких вбудовані плоскі крапельниці. Усередині такого шланга вбудовані лабіринти у вигляді зубчастих каналів з фільтрами. Конструктивні особливості дозволяють стрічці самоочищатися турбулентними потоками рідини. Емітерні стрічки забезпечують однорідність поливу на великих площах, тому її порівняльні переваги будуть більш помітні на плантаціях і полях.

Крапельна стрічка: ціна і характеристики

Стрічки відрізняються одна від одної наступними параметрами:

 • Товщина стінки шланга. Розрізняють стрічки з товщиною 5 mils, які підходять для зрошення культур-одноліток, посаджених в м'якому грунті; шланги з оптимальною товщиною 7,5-8 mils, що використовуються протягом декількох сезонів; товстостінні 10 mils і 12 mils, призначені для використання на кам'янистому ґрунті або при великій кількості гризунів; суперміцні стрічки 15 mils, які використовують при високих ризиках механічного пошкодження системи зрошення.

 • Ширина кроку водоводів. Стрічки з відстанню між отворами в 10-20 см використовують для поливу суцільною лінією. Для культур із середньою і великою відстанню між екземплярами використовують стрічку з кроком 30-40 см.

 • Витрата води в одиницю часу. Інтенсивність поливу залежить від особливостей ґрунту і переваг зрошуваних культур, однак нормальна витрата води має на увазі використання 1-1,3 л води в годину.

 • Робочий тиск системи. Інтервал робочого тиску крапельних стрічок зазвичай становить 0,3-1,1 атм. При подачі води насосом рекомендується установка редуктора: це вбереже стрічку від розривів.

Вартість систем зрошення залежить від поєднання описаних параметрів, довжини шланга, його діаметра, кількості шарів трубки і типу водовиводів. Наші консультанти допоможуть вам вибрати стрічку з параметрами, необхідними для поливу саме вашої ділянки з її умовами і особливостями.

Купити стрічкудля крапельного полива в Україні

Інтернет-супермаркет Agrolife реалізує системи поливу з доставкою в будь-яке місто країни. У нашому магазині можна замовити систему зрошення будь-якої довжини, товщини і діаметра за доступною ціною. Ми займаємося продажем крапельної стрічки вітчизняних та зарубіжних виробників.

Плюси замовлення у нас:

 • оперативна обробка та відправка замовлення (спакуємо і відправимо посилку протягом доби з моменту покупки);
 • готівковий і безготівковий розрахунок;
 • можливість вибрати з трьох сервісів доставки (або забрати замовлення самостійно з магазину);
 • гарантія якості товарів.