Капілярні мати для поливу

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Плівка 30 мкм з мікроперфорацією чорна для покриття матів поливних, Oerlemans

  Починаючи з 1 545 ₴

 2. Мати поливні (капілярні) 350 г/м2, Polprotex s.c.
  Рекомендуємо

  Починаючи з 2 190 ₴

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Мати для поливу сьогодні називають можливістю фермерів та садівників оптимально регулювати ступінь поливу рослин без зайвих зусиль та великих фінансових витрат. Таке твердження фахівців вже неодноразово підтверджено на практиці, а застосування цієї інноваційної технології набуває все більшої популярності завдяки великій кількості переваг перед традиційними методами поливу.

Переваги використання матів для поливу

 • Довгостроковість застосування. Мати для капілярного поливу припускають багаторазове використання. Їх щосезонна заміна не потрібна через особливості структури основного шару та його покриття захисною плівкою.

 • Поєднання дешевизни поливу та одночасне підвищення його якості. Така можливість економії та підвищення врожайності виникла завдяки природній автоматизації процесу поливу. Це означає, що капілярні мати для поливу віддають стільки вологи, скільки безпосередньо потрібно рослині для харчування, без постійного контролю.

 • Купити мат для поливу варто для запобігання розвитку хвороб різних видів розсади. Завдяки відсутності необхідності верхнього поливу та неможливості перенасичення нижнього поливу розвиток таких хвороб саджанців як «чорна ніжка» виключено;

 • Можливість додавання в процесі поливу добрив та їх максимального поглинання продиктовано стійкістю мату до впливу хімічних речовин. Капілярні мати для піддонного поливу купити, в даному випадку варто саме через цю перевагу. Попадання добрив у нижні ґрунтові шари іноді є вирішальним фактором для отримання багатого врожаю на етапі вкорінення саджанців, тому можливість їхнього постійного вбирання разом із вологою дає бажаний результат.

Таким чином, мати для поливу скорочують деякі витрати фермера або квітника в процесі вирощування розсади і, при правильному використанні, сприяють отриманню бажаного результату у вигляді врожаю або максимальної кількості сходів декоративних рослин.