Розпилювачі, пістолі, насадки

Позиції 1-20 з 548

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 548

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Асортимент поливального обладнання для будь-яких завдань

Для значного полегшення фізичної праці на дачній ділянці чи городі служить сучасне поливальне обладнання. Полив – один з найважливіших процесів, що забезпечує своєчасне надходження вологи, високий урожай овочів та фруктів, пишне цвітіння декоративних квітів та зелені газони. Для досягнення максимального ефекту економії води та енергії поливальне обладнання має бути правильно укомплектоване та змонтоване. Для городу знадобиться обладнання для поливу картоплі, а для фруктових дерев – обладнання для поливу для саду.

Устаткування для поливу комплектується з різних складових, але потрібен стандартний необхідний набір. Якщо передбачається зрошувати ділянку середнього розміру, зручно користуватися шлангами, а якісні шланги можна легко купити в інтернет-магазині.

Залежно від рівня гнучкості шланги для поливу бувають

  • Гумові
  • Термопластові
  • Поліуретанові
  • Еластомерні

Шланги також класифікуються на

  • Армовані
  • Гофровані
  • Морозостійкі

Також можна купити шланг для поливу, розрахований на високий та малий натиск.

Зробіть ручний полив ефективнішим!

Разом зі шлангом купують насадки на шланг зі спеціальним регулятором, що впливає на силу напору вихідного струменя. Така насадка дозволяє створити і потужний різноспрямований потік, і тоненький, ледь помітний струмінь води. Поливальні насадки конструктивно передбачають використання різних вставок, які регулюють потужність водяного потоку. Деякі моделі мають до 7 різних вставок.

Насадки для поливального шлангу можна також використовувати і при удобрювані ґрунту хімічними водорозчинними добривами. Доцільно також купити насадки для поливу з комплектом фільтрів, які легко змінюються і не дозволяють проникати в ґрунт надто великим часткам добрив.

Не секрет, що найбільш благодатним зрошенням рослин є дощ, штучно створити ефект дощу допоможе розпилювач для поливу. Найпростіший розпилювач для шланга - типу «водомет», «вертушка» або плоский шланг з отворами. Можна легко уникнути таких неприємних явищ, як земляна кірка, що пересихає, необхідність частого розпушування, нерівномірне надходження вологи до рослин, якщо купити розпилювач для поливу.

Фахівці радять також купити маятникові розпилювачі для поливу городу. Ці пристрої виконуються у вигляді трубки з отворами, яка встановлюється на ніжці або штативі і розгойдується під час поливу в різні сторони, охоплюючи досить велику площу (до 350 м2) у вигляді прямокутника. Для створення цілої поливальної мережі можна використовувати з'єднувачі для шлангів – зручні для з'єднання відразу кількох шлангів та забезпечення зрошення кількох ділянок одночасно.

Полегшує експлуатацію обладнання для поливу використання різних фітингів для шлангів для поливу. Вони випускаються різних конструкцій та з різних матеріалів. Фітинги для поливу можуть бути пластиковими, металевими та комбінованими.

Ефективно застосовувати пістолет для поливу дерев, трави та досить міцних рослин. Це пристосування, що прикріплюється до водовивідного кінця шланга, дозволяє створювати мінімальне розбризкування води та максимально якісне зрошення. Якщо на ділянці росте різна рослинність, то краще вибрати пістолет багатофункціональний поливальний, який налаштовується на різну потужність водного потоку.

Якщо потрібно зрошувати значні площі, то раціональніше буде купити краплинний полив, в Україні він зарекомендував себе як найефективніший.