Газонокосарки

Позиції 1-20 з 92

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 92

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Як зробити гарний газон?

Якщо Ви маєте приватну дачу або живете в будинку, то, напевно, стикалися з такою проблемою як надмірна рослинність прибудинкових ділянок. Щоб Ваш будинок завжди прикрашав доглянутий газон, не обов'язково витрачати багато грошей на професійних косильників. Вирішити це складне завдання Вам допоможе великий вибір газонокосарок, які використовуються для скошування трави на газоні біля будинку, на спортивних майданчиках, в парку. Електрична газонокосарка полегшить вашу працю. Робота з нею не триватиме багато часу і за лічені хвилини приведе газон до ладу.

Яку газонокосарку вибрати?

Ми знайдемо відповідну модель навіть для найвибагливіших покупців, починаючи від просто любителів доглядати свій сад, і закінчуючи людьми, які використовують даний пристосування в професійних цілях.

Багато користувачів віддають перевагу електричним газонокосаркам. Вони легкокеровані, а також не потребують заправки палива. Така модель підійде для використання в особистих цілях у господарстві, оскільки радіус роботи даного інструменту обмежений.

Не варто забувати і про таку функцію, як автоматичне підрівнювання трави, завдяки якій вона буде скошена ідеально рівно. Також інструмент має функцію налаштування висоти косіння (низька, середня, висока). Потужності двигуна в 1.2 кВт цілком достатньо для боротьби з різними видами бур'янів.

Відмінним варіантом для роботи на ділянках понад 15 соток стане ручна бензинова газонокосарка. У неї немає обмежень у радіусі дії, а також вона ефективніша в роботі, оскільки має в кілька разів потужніший двигун. Завдяки наявності коробки передач, Ви можете виставляти швидкість переміщення газонокосарки. Всі наші моделі відрізняються відмінним транспортуванням, оскільки мають металеву ручку, яку можна скласти вдвічі.

Для горбистих і нерівних ділянок радимо придбати додатково мотокосу. Цей інструмент дозволить підрівняти траву у важкодоступних місцях.

Як придбати якісну газонокосарку?

Ми працюємо лише з найпопулярнішими виробниками. Поспішайте купити газонокосарку на нашому сайті agrolife.ua, а також телефонуйте нашим співробітникам. Наші моделі – це поєднання якості та доступності.