Генератори

Позиції 1-20 з 22

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 22

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Навіщо потрібні генератори?

Напевно у Вашому будинку хоча б раз були перебої в електроживленні або перепади напруги. Щоб побутова техніка ніколи не ламалася, Агролайф хоче звернути Вашу увагу на генератори, які функціонують від бензинового та дизельного палива. Завдяки тому, що ці агрегати можуть вирішити таку проблему, як відсутність електроенергії, вони останнім часом все більше користуються попитом в Україні.

Генератори на дизелі та бензині. Що вибрати?

Для того, щоб вибрати найкращі генератори, спочатку варто ознайомитися з їх особливостями і перевагами. Якщо ви використовуєте дачу весь рік, то слушним варіантом стане дизельний генератор, оскільки він більше підходить для безперервної роботи, на відміну від бензинового. До того ж, дизельна модель має більший коефіцієнт міцності та прослужить довше, ніж будь-який інший генератор. Не слід забувати про те, що дизельні генератори значно потужніші, отже, Ви зможете підключити до нього більшу кількість приладів. Не варто також забувати, що дизельне паливо набагато дешевше, ніж бензин.

Бензинові генератори раціонально купувати у разі, якщо у Вас невеликий будинок, де електричних приладів щонайменше. Він чудово впорається саме з маленькими навантаженнями та підійде для сезонного застосування. Значною перевагою таких видів генераторів є їхня низька вартість.

Дизельні агрегати високої потужності мають великі розміри і випускаються у вигляді стаціонарного обладнання. Бензинові ж більш мобільні та легкі.

Важливим фактором є й те, що бензинові генератори можуть працювати при морозі до -20 градусів, тоді як дизельні лише до -5.

Де купити генератор за прийнятною ціною?

Якщо Ви вже визначилися з моделлю генератора, що цікавить Вас, то можна відразу і оформити покупку. Купуйте генератори та іншу садову техніку в нашому інтернет магазині Агролайф онлайн або ж за телефоном 0(800)-217-800 (безкоштовно з усіх операторів України).