Лопати

Позиції 1-20 з 221

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 221

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Де придбати якісну лопату в Україні

Лопати – найдавніші ручні інструменти, призначені для копання, розчищення, перенесення ґрунту, що мають просту конструкцію з полотна або лотка, насадженого на рукоятку (держак). Незважаючи на загальну механізацію сільськогосподарської праці та будівельних робіт, застосування ручної лопати ще довго буде необхідним. Тому купити лопату, гарну та якісну в числі садово-городнього або будівельного інструменту обов'язково і необхідно.

Залежно від особливостей конструкції лопати бувають наступних різновидів:

  • Штикова лопата - оснащена прямим, "штиковим" полотном, часто заточеним. Штикові лопати купити доцільно для розробки вглиб шарів грунту, що злежалися, і їх розрубування.

  • Совкові лопати – шуфельні чи підбірні. Найбільш функціональний різновид лопат, оскільки призначений для зачистки, підбору, замішування розчину, вибірки ям та іншого. Має вигнуті краї, а полотно (совок) розташоване під певним кутом по відношенню до живця.

  • Садові лопати – виконують функції штикової та совкової лопат, розрахована на роботу на ґрунтах середньої щільності та перекопуванні великої площі. Для зручності оснащена поперечною рукояткою на кінці живця. Цей різновид так само популярний, як і штиковий, і купити садову лопату можна практично повсюдно.

  • Породні лопати - використовуються при роботі на сипучих ґрунтах при перенесенні досить великого обсягу матеріалів.

  • Снігові лопати - призначена для збирання свіжого снігу, обладнана широким і легким полотном. Сучасні моделі часто виготовляються із легкого пластику.

  • Спеціальні лопати – туристичні, військові, пекарські, сталеварні, підбірні скребки.

Як правильно вибрати лопату чи лопатку

Вибираючи лопату, слід враховувати навантаження на основну металеву частину та живець. Для копа купити лопату краще з металевим черешком, міцнішим і легшим, ніж дерев'яним. З дерев'яним держаком купити лопату в Україні дешевше, ніж із металевим, проте вони бувають лише прямої конструкції.

Також при виборі лопати слід враховувати якість матеріалу, з якого виготовлена ​​металева частина. Найбільш якісний матеріал – це сталь різних характеристик. В Україні штикову лопату можна купити з рейкової або розжареної сталі, нечутливої ​​до корозії. Для роботи на вологих або липких ґрунтах краще купити садову лопатку з полірованої сталі.

Зручно користуватися на садово-городній ділянці саперною лопатою, яка відрізняється від звичайної штикової лопати коротшим черешком і заточеними не тільки нижніми, але й бічними краями, що дозволяє користуватися нею при необхідності і як сокирою. Найбільш вигідно та швидко купити саперну лопату можна у спеціалізованому інтернет-магазині. На сучасних торгових інтернет-майданчиках купити садовий інвентар (лопати, вила, граблі) можна дешевше, ніж у традиційних магазинах.