Прищепні ножі, ножі для копуліровки

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

У цій категорії нашого сайту представлені ножі для щеплення, купити які можна в кілька кліків або за телефоном 0 800 217 800. Всі дзвінки по Україні безкоштовні!

Особливою популярністю користуються фінські щеплення, які купити в Україні можна за вигідною ціною. Заслужену популярність набув бренд Fiskars. Цей виробник працює не перший рік і зумів здобути свою популярність на європейському ринку. Він пропонує копулювальні ножі для різноманітних садових потреб. Вони виготовляються з вуглецевої сталі, що забезпечує зносостійкість лез. Вони мають великий термін служби та відрізняються особливою гостротою. Ножі мають зручну рукоятку та відмінно підходять для підрізування рослин, чагарників.

Кожна модель цікава, унікальна та продумана до дрібниць. Якщо ви плануєте купити садовий ніж для щеплень, ознайомтеся з нашим асортиментом. Тут ви неодмінно знайдете відповідну модель. У категорії представлені як дешеві ножі, так і дорожчі з оригінальними ручками та гострими лезами.

Без сумніву, ніж копулювальний садовий – справжній помічник у будь-якому будинку! У нього є пряме лезо і використовується для звичайної процедури щеплення живцем. Поряд з ним використовується щеплювальний окулювальний ніж, який має тонке і вигнуте лезо. Він використовується для щеплення ниркою або оком.

Де купити ножі в Україні?

У нашому магазині представлений великий вибір ножів Fiskars, які користуються великим попитом. Вони виготовляються з якісної сталі, мають дуже гострі леза, оригінальні ручки. Щоб купити копулювальний ніж, зв'яжіться з нами за телефоном 0 800 217 800 зараз! Доставка здійснюється по всій Україні у найкоротші терміни.