Ножі садові

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Садовий ніж – один із найнеобхідніших інструментів у кожному будинку. Ми пропонуємо якісні та недорогі садові ножі Оазис, які користуються великим попитом. Український виробник використовує у виробництві надійну сталь та пластмасу.

Де купити садовий ніж в Україні?

Сьогодні це зробити не проблема. Ви знайдете потрібний ніж у будь-якому магазині, що спеціалізується. Наша компанія безпосередньо працює з постачальниками, тому у нас ви можете купити садовий ніж для щеплень дешево. Крім того, ми гарантуємо високу якість кожного виробу.

Якщо вам потрібен ніж для видалення трави, тоді придбайте модель розміром 33 х 18см. Пластмасова рукоятка зручно лежить у руках, а гостре лезо швидко впорається з роботою. Цей ніж можна використовувати не тільки для зрізання трави, але і для зрізання бур'янів, які утворюються між тротуарними кам'яними плитами.

Добре зарекомендував себе садовий ніж розкладний Оазис, який призначений для садових робіт у саду. Ріжучі леза виготовляються із японської сталі 440А. Спеціальна термообробка забезпечує відмінні ріжучі якості виробу та його виняткову міцність.

Бажаєте купити садовий ніж для щеплення плодових дерев? У нашому магазині ви знайдете його. Якщо вам часто доводиться зрізати злакові культури, купіть металевий серп з чохлом Оазис. Це надійний помічник, який відрізняється високою міцністю та довговічністю.

Найкраща якість та ціна

Ми пропонуємо купити садовий ніж від випробуваного виробника. Завдяки прямим постачанням нам вдається уникнути націнок. Щоб зробити замовлення, зв'яжіться з менеджером за телефоном 0 800 217 800. Зателефонуйте зараз і купіть надійний ніж, який значно просить вашу роботу в саду та на городі.