Ножиці

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Садові ножиці в інтернет-магазині Agrolife

При здійсненні догляду за садовою ділянкою доводиться виконувати багато ручної фізичної роботи, яка потребує ретельності та акуратності. Одним з таких процесів є підрізування дерев та кущів. Від якості підрізування залежить здоров'я рослин, виконувати її потрібно акуратно, зрізи повинні бути чистими та рівними, інакше рослини можуть захворіти та загинути.

Відмінно справляються із завданням підрізування гілок садові ножиці, що є секатором з двома робочими різальними лезами і працюючим за принципом звичайних ножиць. Якщо на ділянці багато рослинності з тонкими гілками завтовшки до 2 см, то потрібно купити садові ножиці, адже саме вони забезпечують рівний зріз, незважаючи на значне стискання рослинних тканин.

Ножиці-секатори садові випускають декілька різновидів:

  • Ручні
  • Електричні
  • Акумуляторні
  • Бензинові
  • Спеціальні садові ножиці для трави

Ручні садові ножиці виробляють у кількох модифікаціях – з двома лезами, обвідні секатори з однією ріжучою кромкою, секатори з ковадлом, яка не ріже гілку, а рубає її. При роботі ручним механічним інструментом доводиться докладати фізичних зусиль. Щоб максимально знизити фізичне навантаження, винайдені садові ножиці акумуляторного типу, при роботі якими обрізка гілок максимально полегшена і людина практично не докладає зусиль.

Як правильно вибрати садові ножиці

Вибираючи садові ножиці для кущів, слід звернути увагу на такі характеристики:

  • Матеріал, довжина і розмір рукоятки
  • Форма леза
  • Тип покриття ріжучої кромки

При обробці рослин з м'яким і великим листям слід купити садові ножиці для кущів з наполегливою ріжучою кромкою. Лезо таких ножиць заточене тільки з верхньої сторони, а нижня сторона є площиною з точним кутом. Верхнє лезо акуратно зрізає листи, а нижнє утримує гілку, таким чином, зачищення проводиться без зминання та пошкодження листя.

Найбільш популярні моделі садових ножиць для дерев, які мають леза прямої класичної форми. Ріжуча кромка такого інструменту досить довга і підходить для якісного обрізання практично всіх рослин на ділянці - кущів і дерев. Досвідчені садівники радять також купити садові ножиці для дерев із хвилястою або фігурною ріжучою кромкою, оскільки при роботі такі леза не ковзають по гілках і ними зручно працювати при стрижці кучерявих рослин або кущів округлої форми.

При виборі та купівлі садового інструменту слід поцікавитися не лише ціною садових ножиць, а й якістю сталі та заточуванням леза, наявністю ступінчастого механізму, матеріалом виготовлення ручок або накладок на ручки. Найбільш зручними вважаються ручки з алюмінію чи міцного пластику з гумовими накладками. Також слід звернути увагу на якість пружини, розташованої між лезами – якіснішими та довговічнішими визнані пружини стрічкового типу. У найсучасніших моделях леза покриті тефлоновим або хромованим покриттям, що запобігає утворенню липкого нальоту внаслідок стікаючого рослинного соку.