Посадковий інструмент

Позиції 1-20 з 134

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 134

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

У цій категорії ви знайдете садово-городній розпушувач, садові лопатки та сапки, ручні культиватори. Ступінь механізації процесів з обробітку землі піднялася дуже високо, але ніхто не може замінити працю людини. Справжніми помічниками на городі та в саду стають розпушувач ґрунту, сапка, виделка та лопатка. Усі вони дозволяють значно спростити роботу дачника.

Великий вибір за доступними цінами

Безперечно, незамінною в саду є садова лопатка, купити яку можна дешево в нашому магазині. Вона використовується при прополюванні грядок, культивації рослин та пересадці рослин.

Кожен дачник хоче купити розпушувач, який дозволяє легко та швидко розпушити ґрунт. З його допомогою вирощується ґрунт на грядках та клумбах. Для боротьби з бур'янами використовується садова вилка та сапка. Купити цей простий інвентар можна дешево, при цьому їхня користь залишається неоціненною.

Прямі зубці виделки ідеально підходять для розпушування ґрунту. Ширина робочої частини становить приблизно 75 мм, завдяки цьому можна працювати з розсадою в горщиках та на відкритих ділянках. Моделі з полімеру добре підходять для роботи на важких ґрунтах.

Для того щоб купити сапочку для городу, просто зв'яжіться з нами за телефоном 0 800 217 800. Ми пропонуємо великий вибір садового інвентарю від перевірених виробників. Ви можете купити ручний культиватор за найвигіднішою ціною! Ми гарантуємо високу якість кожної моделі.

Купити культиватор ручний в Україні в інтернет-магазині Agrolife

Наш магазин пропонує купити розпушувач ручний, садові сапоги, виделки, лопатки. Ми співпрацюємо з передовими виробниками, садовий інвентар яких має попит і відрізняється вигідною ціною. Купуйте ручний культиватор, виделки, лопатки, сапки та інший інвентар, просто заповнивши онлайн-форму на сайті.