Ручні пилки

Позиції 1-20 з 211

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 211

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Ручні пилки

Ручна пилка - столярний інструмент, в загальному сенсі призначений для розкрою дерева. На присадибній ділянці без пилки не обходиться жоден сезон. За допомогою ручного інструменту можна позбавити дерева нежиттєздатного сучка, розпиляти деревину для зведення огорожі, виконати будівельні та декоративні роботи. Купити ручну пилку по дереву, ножівку по металі або для піноблоків, а також інший столярний інструмент можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми пропонуємо великий вибір моделей від 20 виробників. Оперативно доставляємо замовлення до будь-якого міста України. Співпрацюємо із трьома транспортними компаніями. Оплатити замовлення у нас можна онлайн або готівкою при отриманні.

Якими бувають ручні пилки?

Сучасний ручний інструмент представлений такими типами:

 • Ножівка. Класичний варіант пилки. Має широке полотно, що дозволяє застосовувати її для грубих та довгих розпилів.
 • Лучкова пила. Призначена для будівельних робіт та розпилу дров.
 • Обушкова пила. Має досить широке полотно та порівняно невеликі, розставлені з невеликим кроком зуби. Підходить для виконання робіт із високою точністю.
 • Пила для фанери. Має характерне заокруглення на кінці полотна. У неї дрібні зуби, що дозволяють розпилювати широкі листи та полотна фанери та інших подібних за текстурою матеріалів.
 • Викружна пилка. Призначена для випилювання отворів та заокруглень, має вузьке полотно.
 • Пазова пила. Має тонке полотно з дрібними зубами, призначене для випилювання пазів та проведення інших робіт, що потребують високої точності.

Існує ще один варіант поділу пилок ручних по дереву відповідно до їх функціональних характеристик.

 • Для сухої деревини. Зуби такого інструменту розташовані під кутом 45-55° і мають трикутну форму. Ідеально справляються із розпилом сухого дерева.Для роботи з сирою деревиною такі пили не підходять: їх зуби деформуватимуться. Підходять для поперечного пиляння.
 • Для свіжої деревини. Ці пилки мають невеликий розмір. Призначені для роботи з деревом товщиною не більше 7-12 см. Великі навантаження не розраховані.
 • Меблеві. Оснащені зубами-гачками, розташованими під кутом 45-60 °, імітуючи при використанні лобзик або циркулярну пилку. Рекомендуються для використання вздовж волокон дерева.
 • Універсальні. Мають комбіновані зубці адаптовані під будь-який тип дерева.

Як вибрати та купити ручну пилку


При виборі інструменту для столярних робіт в першу чергу слід звертати увагу на матеріал рукоятки та якість її кріплення до металу полотна. Металеві та дерев'яні ручки довговічні, але при роботі можуть ковзати в руці, створюючи дискомфорт та підвищуючи травмонебезпечність процесу. Оптимальний у цьому відношенні варіант - гумова ручка.

Щільність ріжучої кромки залежить від того, для яких робіт потрібний інструмент.

 • Тонкі та точні роботи можна виконати з пилкою на 9-15/1".
 • Для роботи з деталями середнього розміру, розпилу дощок та ПВХ знадобиться ножівка по дереву на 7-11/1”.
 • Для великих дерев'яних деталей підійде інструмент на 4-7/1”.

Довжина полотна може становити 150-750 мм. Чим довше полотно, тим менше зусиль доведеться докласти для розпилювання. Однак товстіше полотно сильніше пружинить, що може ускладнювати роботу.

Кількість зубів на дюйм (teeth per inch, він tpi) також підбирається для кожного випадку виходячи з пріоритетів роботи з інструментом. Якщо пила потрібна для виконання акуратних точних надпилів, вигідніше брати інструмент із дрібними частими зубцями - індекс tpi у таких пилок буде високим. Якщо інструмент потрібен для швидкого розпилювання великих заготовок, підійдуть пилки з великими та рідкісними зубцями, які мають низький tpi.

Де краще купити ножівку по дереву?

Замовити інструмент для роботи з деревом, металом чи ПВХ можна у нашому інтернет-магазині. Каталог включає товари з різними розмірами, цінами та технічними характеристиками. При оформленні замовлення на суму понад 2000 гривень ми не беремо із покупця гроші за доставку.