Секатори

Позиції 1-20 з 275

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 275

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Які бувають секатори

Одним із найбільш зручним інструментом для догляду за деревами та кущами є секатор, назва якого походить від латинського seco, що означає – «сіку, ріжу». Винайдено перший секатор у Франції, у 1815 році і використовувався для підрізання винограду. Перед тим, як купити секатор, потрібно визначитися з подальшою конкретною метою його використання. Область застосування секатора дуже широка. Їм успішно виконують роботи:

 1. Формування певної форми куща чи крони дерева
 2. Проріджування – виконується для забезпечення гарного освітлення крони та видалення дрібних та слабких гілок
 3. Видалення малоплідних гілок з метою омолодження
 4. Перещеплювальна обрізка забезпечує перенаправлений рух соку по гілках
 5. Видалення підмерзлих гілок та непродуктивних молодих гілок

Залежно від товщини гілок, які слід обрізати, випускають професійні секатори наступних модифікацій:

 • Стандартний (обхідний)
 • Садові
 • Секатор з коваленкою
 • Сучкоріз
 • Кущовий секатор
 • Секатор з храповим механізмом
 • Штангові сучкорези-секатори
 • Ножиці для фігурної стрижки росли (ножиці для топіара)
 • Секатор щеплювальний

Який секатор вибрати?

В Україні купити секатор можна із двома або одним різальним лезом, ковані або штамповані. Ковані секатори більш довговічні та надійні, хоча частіше випускають моделі зі штампованими деталями, а ціна секаторів із сталі різних марок не надто відрізняється. Слід звернути увагу на якість ручок. Сучасні моделі випускають найчастіше з ручками з легкого та міцного пластику, в Україні купити садовий секатор можна і з м'якими пластиковими накладками, спеціально сконструйованими під пальці рук для зручності та надійності.

Вибрати та купити секатор для обрізки дерев не так вже й складно. Для формування гарного саду або живоплоту одним інструментом не обійтися, і купити садових секаторів потрібно кілька. Щоб при обрізанні більш товстих гілок мінімально травмувати дерева і запобігти розвитку хвороб, потрібно купити секатор для дерев з ковадлом або чагарниковий секатор, які справляються навіть із сухими і жорсткими гілками. Абсолютно точне дзеркальне збіг зрізів щепи з підщепою забезпечує щеплений секатор, купити який потрібно, якщо потрібно виконати професійне щеплення рослин за короткий час. Якісний секатор щеплення купити в Україні можна вигідніше і швидше в інтернет магазині, ніж шукати потрібну модель за традиційними магазинами.

Перш ніж купити секатор для винограду, необхідно переконатися, що його леза добре підігнані один до одного та гостро заточені, оскільки тільки такий секатор забезпечить якісне обрізання лози та не призведе до загибелі куща.

Універсальним серед сімейства секаторів вважається секатор із храповим механізмом, купити який доцільно для роботи як з живим, так і сухим деревом. При конструкції секатора штангового враховано також і створення максимальної зручності для працюючого, оскільки інструментом, розташованим на телескопічній штанзі, можна обрізати гілки, що високо ростуть.