Серпи і коси

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Серпи та коси

Серпи - ручні садово-городні інструменти, виконані у формі С-подібного ножа з добре заточеною внутрішньою поверхнею. Лезо часто оснащене зазубринами, що дозволяє серпу легко зрізати порожнисті і щільні стебла бур'янів, бадилля баштанних або колосся злакових культур. Замовити серпи та ручні коси можна в інтернет-магазині Agrolife. Знайти найвигідніші пропозиції можна у нашому каталозі.

Призначення серпів

Серпи найчастіше використовують власники невеликих ділянок, дач, садів та клумб. Переваги цього інструменту – компактність та мобільність. Ці характеристики дозволяють використовувати серпи в таких цілях:

  • видалення зайвої рослинності у вузьких просторах між рядами цінних сільськогосподарських чи декоративних культур;
  • збирання бур'янів під кущами та низькорослими деревами;
  • зрізання трави у місцях, яких важко підступитися з косою чи газонокосаркою;
  • заготівля кормів для тварин.

Крім того, серп опціонально використовують для збирання чайних заготовок. Якщо бур'яни потрібно прибрати у місці, не обмеженому грядками чи спорудами, можна скористатися ручною косою для трави.

Види серпів

Розрізняють п'ять основних типів серпів.

  • Класичний, який найчастіше використовують для збирання посівів зернових, має плавний вигин леза. Ріжуча кромка оснащена зазубринами.
  • Жнець. Має більш витягнуту форму ножа, що дозволяє одночасно захоплювати більше рослин і швидше прибирати зайву поросль на невеликій площі.
  • Травник. Його лезо вигнуте під прямим кутом, а ріжуча поверхня тонка і гладка (без зазубрин). Легко впорається із заготівлею трав, але для збирання бур'янів або культур із щільним стеблом не підійде.
  • Посилений, важкий та міцний, з масивною ручкою та товстим ножем. Впорається з обрізанням кущів та прибиранням жорсткоствольних культур.
  • Китайський серп, найпоширеніший серед садівників. Має широке лезо у формі півмісяця та порівняно невелику вагу.

Для універсального користування зазвичай купують класичний або серпняк.

Де придбати серп для трави

Замовити садовий інструментарій з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми займаємось продажем товарів від перевірених постачальників, тому гарантуємо якість кожного реалізованого інструменту. Сплатити замовлення можна онлайн або готівкою при отриманні. При оформленні замовлення на суму від 2000 грн. доставка безкоштовна.