Точила для ножів і секаторів

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Позиції 1-20 з 119

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Точилка для ножів - купити в інтернет-магазині Agrolife

В арсеналі кожного дбайливого господаря є чимало ріжучих інструментів, які вимагають систематичного ретельного догляду. Своєчасне чищення та заточування ріжучих частин забезпечують точилки для ножів та секаторів, зберігаючи та продовжуючи термін служби інструментів. Стругачки зручні в застосуванні, мають спеціальну вигнуту форму ручки, випускаються з серрейторним або звичайним лезом, з кутом заточки, що встановлюється.

Стругачки для ножів розрізняються за принципом дії:

  • З одностороннім заточуванням
  • З класичним двостороннім заточенням
  • З рівнем заточування, що залежить від прикладених фізичних зусиль
  • Електричні точила

У сучасних інтернет магазинах можна купити точила для ножів механічні або електричні, що здійснюють поетапне заточування ріжучої частини. Ручна професійна механічна точилка є точильним бруском, встановленим на мініатюрному верстаті. Заточування ножів на такій точилці відбувається швидко і зручно, пристрій не займає багато місця. Отримати відмінний результат заточування в домашніх умовах можливо, якщо купити точилку для ножів Аpex edge pro. Для заточування керамічних ножів добре придбати точилку відомих виробників, краще купити точилку для ножів edge pro.

Яку точилку вибрати?

Яку краще мати точилку на кухні, вирішувати покупцеві, в Україні купити точилку для ножів доступно в різному ціновому діапазоні та модельному варіанті. Якщо потрібно придбати недорогі та якісні пристосування для домашньої кухні, то доцільніше купити ручні точила для ножів.

Не менш зручна у використанні і точилка електрична. Купити точилку для ножів електричну буде потрібно, якщо щодня доводиться працювати з великою кількістю ножів. Щоправда, поводження з пристроєм потребує певного навички та вправності, але при дотриманні інструкції та заходів техніки безпеки прилад якісно нагострить леза ножів до стану гострої бритви. Малогабаритні та легкі точила для ножів купити у Києві та інших містах України найзручніше в інтернет магазині Agrolife.

Дуже зручним винаходом, що набув широкої популярності, стали кишенькові точила. Модель розроблена для спеціального використання будинку, для туризму та відпочинку. Випускають пристрої різних модифікацій, частіше використовуючи керамічну основу. Ергономічний корпус точила оснащений спеціальними виїмками під пальці. Купити кишенькову точилку для ножів зручно для підправлення леза, для швидкого заточування в польових умовах.

Останнім часом популярності також набувають і професійні точила для ножів з алмазним напиленням. Як правило, такий пристрій комплектується кількома брусками з алмазним напиленням, настільним кріпленням та напрямними. Особливістю роботи на такому пристрої є мале фізичне зусилля, з яким проводиться заточування. Декілька плавних і легких рухів зроблять ніж найгострішим, інакше при сильному натисканні алмази викришуться з кріплення, а ніж залишиться тупим.