Повітродувки

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Садовий пилосос STIGA SBL327V
  8 099 ₴
  Немає в наявності

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Повітродувка садова – мобільна мітла

Якщо раніше прибирати на газонах навколо будинку, дачах і великих територіях (парківках, на стадіонах, у школах, санаторіях) було досить довгим і трудомістким, то тепер можна зібрати сухе листя та сміття, залишене після відпочинку людей якісніше і за короткий проміжок часу , Не витрачаючи при цьому масу сил.

Повітродувка - це та ж мітла, але більш мобільна і комфортабельна. Її пристрій є максимально простим. Вона складається з двигуна, компресора, труби - рукава, через яку, виходить повітряний струмінь і водонепроникний мішок.

Поділяють повітродувки на бензинові та електричні.

Сучасна повітродувка бензинова - потужніша і продуктивніша за попередні моделі, а також має захист від вібрації та шуму (за рахунок шумопоглинаючого кожуха), вона вдосконалена для низького витрачання палива. Можна використовувати якщо немає джерела електроенергії, електричний шнур не дозволить обійти велику територію.

Повітродувка електрична допоможе зробити безліч корисних речей швидше та простіше. Наприклад:

 • прибрати з тераси та газонів суху або щойно скошену траву;
 • здути листя та сміття з місць де незручно працювати граблями;
 • важкодоступні місця продмуть від дрібного сміття;
 • швидше і чистіше, ніж лопатою, прибрати сніг, що щойно випав;
 • використовувати під час ремонту для швидшого висихання пофарбованих поверхонь;
 • підмести подвір'я.

Перш ніж купити повітродувку, потрібно ознайомитися з описом характерних якостей садового інструменту. Визначитися для якого обсягу робіт буде використовуватися, тому що деякі повітродувки містять кілька функцій. Бензинова потужніша, її не потрібно вимикати через певний час для охолодження мотора, що дозволяє швидше виконати роботу. Електричної легко маневрувати на невеликій ділянці, а також можна використовувати людям похилого віку і з тендітною конституцією через невелику вагу. Сподіваємось, це допоможе вам зробити правильний вибір.