Висоторізи

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Висоторізи

Висоторізи - пристрої, за допомогою яких можна обрізати сухі гілки і непотрібні частини дерев і чагарників, перебуваючи на землі і не використовуючи сходів або драбин. Конструктивно ці інструменти являють собою вдосконалені секатори й пили, обладнані довгою порожнистою трубкою, яка закінчується ріжучою частиною ручного або автоматичного типу. У трубці-штанзі знаходиться привід механізму, а сам інструмент через особливості конструкції називається висоторіз телескопічний. Це обладнання використовують не тільки в садових роботах, але також в комунальних господарствах та великих підприємствах.

Інтернет-магазин Agrolife займається продажем садового інструменту і обладнання, в тому числі Висоторізів. Вивчити товари в наявності можна в каталозі.

Які бувають висоторізи За принципом роботи розрізняють чотири типи пристроїв. Їх продуктивність залежить від способу приведення механізму в дію.

Механічний, або ручний

Нагадує садові ножиці з подовженою модифікованою ручкою. Вважається найпростішим типом інструменту і в експлуатації, і в ремонті, проте для його застосування знадобиться докласти фізичну силу. Купити висоторізи ручні в Україні можна в тому випадку, якщо ви не боїтеся важкої роботи або плануєте використовувати його нечасто і тільки на тонких гілках. Плюс ручного Висоторізу - невеликий розмір і вага ріжучої частини, що дозволяє використовувати його в важкодоступних місцях.

Висоторіз електричний

Працюють від мережі і відрізняються значно вищою продуктивністю, ніж ручні. Більшість моделей розраховані на роботу на висоті до 5 м. Не дуже шумлять. Ріжучий модуль являє собою пилку ланцюгового типу, що дозволяє робити точні і рівні зрізи. При виборі електричних моделей слід враховувати, що їх робочі можливості обмежуються довжиною мережевого кабелю. Проблему короткого шнура можна вирішити за допомогою подовжувача.

Висоторіз бензиновий

Інструменти бензинового типу оснащений потужними і в той же час економічними бензиновими двигунами. Це дозволяє їм працювати автономно, без підключення до електромережі. Техніка такого типу найчастіше використовується комунальними службами, оскільки підходить для роботи не тільки на дачі, але і в парках, садах, на вулицях і в скверах. Рідко перегрівається, підходить для використання при будь-якій погоді. З мінусів - велика вага, досить високий рівень шуму і наявність вихлопу при роботі. Після закінчення роботи двигун потрібно чистити.

Акумуляторний

Ці пристрої являють собою симбіоз електричних і бензинових. Продуктивні, функціональні і маневрені, працюють без проводів і вихлопів. Заряду акумулятора в залежності від його ємності вистачає на 1-2 години роботи. Багато моделей оснащені автоматичним мастилом ланцюга, для зберігання якого в пристрої є спеціальний резервуар. Ця група інструментів зазвичай на порядок дорожче електричних і бензинових аналогів.

Де можна вибрати і купити висоторізи в Україні

Вибрати висоторізи можна в інтернет-супермаркеті Agrolife. Ми доставляємо товари трьома транспортними компаніями. Співпрацюємо тільки з надійними постачальниками садової техніки, що дозволяє нам гарантувати якість кожного проданого інструменту. В каталозі сайту вказано актуальний статус наявності, ціна і фото товару. Оплатити замовлення можна онлайн або готівкою при отриманні на пошті. При оформленні замовлення на суму понад 2000 гривень доставимо посилку безкоштовно.