Заточувальні верстати

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Заточувальні верстати та сфера їх застосування

Заточувальні верстати просто необхідні на кухні, майстернях, а також просто в різних домашніх роботах. Це незамінна річ для справжніх господарів та господарок. З його допомогою ножиці, ножі, лопати, викрутки, сокири та багато іншого завжди будуть виглядати та працювати як нові. Крім того, завдяки наявності шліфуючих кіл, заточувальні верстати можна використовувати і для шліфування.

Широкий асортимент заточувальних верстатів у магазині Агролайф

Існує кілька видів верстатів: універсальні, які використовуються для загострення, наточування колючих та ріжучих інструментів різних видів, та вузькоспеціалізовані, для заточування знарядь лише одного виду.

Особливими властивостями моделей Sadko є різночасний електричний двигун, який гарантує невелику швидкість обертання та практично не викликає шуму. Також заточувальні верстати оснащені підставкою, яку можна регулювати на зручну дистанцію до заточувального кола, а також для зручності обертати під вибраним кутом.

Зверніть увагу на частоту обертів та потужність двигуна, а також абразивні кола. Якщо потрібно наточити ножі, то для цього цілком підійде стандартна модель SCS-180. Для більш серйозних робіт пропонуємо купувати потужніші моделі типу SCS-85.

Замовити доставку заточувального верстата по Україні.

Купити заточувальний верстат високої якості можна у нашому інтернет-магазині. Ви можете здійснювати покупку через інтернет мережу за допомогою онлайн кошика або зателефонувавши за телефонами 0 (800)-217-800. Ми можемо задовольнити смаки навіть найвибагливіших покупців.