Саджанці черешні

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці черешні

Черешня - найближчий ботанічний родич вишні, ранньостигла культура з великими м'ясистими плодами, що мають насичений смак при невеликій калорійності. Черешні довго зберігаються, добре переносять транспортування та відмінно підходять для консервації. Купити саджанці черешні можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми доставляємо посилки в будь-яке місто України, дбайливо пакуючи молоді дерева в стретч-плівку та картонний каркас. На кожен саджанець ми наносимо маркування крихкості, щоб співробітники транспортних компаній, з якими ми працюємо, ставилися до вашого замовлення з особливою обережністю. Сплатити покупку в нашому магазині можна онлайн або готівкою при отриманні.

Саджанці черешні: загальні характеристики

Рослину характеризують такі властивості:

  • гарне приживання майже в будь-яких кліматичних умовах;
  • тривалість життя (до 45-60 років);
  • рясне плодоношення (залежно від сорту з одного дерева можна отримати 60-80 кг урожаю на сезон);
  • відносно ранні терміни дозрівання (навіть пізні сорти черешні дозрівають раніше ніж пізня вишня).

Черешня починає плодоносити відносно пізно - через 3-6 років після посадки на постійне місце. Дерево росте швидко і досягає висоти 10-15 м. У більшості випадків черешня самобезплідна, проте існують і частково самоплідні сорти культури. Для повноцінного плодоношення рекомендується висаджувати на ділянці 2-3 різні сорти черешні.

Саджанці черешні: посадка та догляд

Дерево любить теплі світлі ділянки саду з добре дренованим ґрунтом. Кращий час для посадки - травень або вересень, кращий грунт - родючий і вологопроникний. Не рекомендується висаджувати рослину на піщаних та глинистих ґрунтах.

Розміри посадкової ями для молодих дерев — 70х70 см. Якщо ви хочете купити саджанці черешні оптом, розраховуйте кількість саджанців по вільній території в саду: відстань між дорослими деревами повинна бути не менше 3-5 м, щоб коріння, що розрослося, і крони не позбавляли один одного живлення та світла.

Грунт змішують з добривом і формують височину 50 см, на якій розміщують саджанець. Коріння розправляють, щоб уникнути підгинів та заломів. Йому засинають, не утрамбовуючи, а потім підв'язують саджанець до опори.

Черешню потрібно щорічно обрізати, видаляючи пагони, що не беруть участь у формуванні крони: на першому ярусі залишають дві скелетні гілки. До п'ятирічного віку дерева його річні пагони вкорочують до 40-50 см.

Рослина добре відгукується на підживлення золою та на добриво в цілому. Молодому дереву вистачить двох підгодівель на рік, дорослі потрібно удобрювати 3-4 рази. Полив має бути нечастим, але рясним. Перед поливом ґрунт мульчують та удобрюють органікою та мінералами.

Де саджанці черешні можна купити в Україні

Замовити саджанці черешні з доставкою по Україні можна у нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо з надійними розплідниками, тому гарантуємо високу якість та здоров'я кожного саджанця. Реалізуємо рослини без посередників, тому ціна товарів у нашому магазині є базовою, без націнок. Покупці, які замовили товари на суму від 2000 гривень, не платять за доставку.