Саджанці фундука

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці фундука

Фундук - окультурена ліщина, горіхоплідних чагарник, що відрізняється невибагливістю і високою врожайністю (з одного дорослого куща в сезон можна зібрати до 5-10 кг горіхів). При правильному догляді рослина починає плодоносити з третього року життя і продовжує давати врожай протягом 35-50 років. В інтернет-магазині Agrolife можна купити саджанці ліщини окультуреній з доставкою поштою оптом і в роздріб за доступними цінами. Вивчити доступні для покупки сорти фундука можна в нашому каталозі.

Саджанці фундука: посадка і умови утримання

У фундука потужна поверхнева коренева система, завдяки чому для його посадки можна вибирати ділянку городу з збідненого грунтом. Чагарник росте на будь-якому типі грунту, крім надто сухих піщаних і заболочених, але найкраще на родючому чорноземі. Також можна висаджувати фундук в саду поблизу водойм і на місцях з високими ґрунтовими водами, однак застою води в грунті краще уникати, а місце посадки повинно бути відкритим, але захищеним від протягу і вітру.

Фундук схильний до самозапилення. Щоб цього не сталося, садівники рекомендують купити саджанці фундука як мінімум трьох різних сортів, здатних взаємозапилюватися, і посадити їх неподалік один від одного.

Чагарник висаджують в квітні і вересні-жовтні на відстані 3-5 м один від одного. Посадочні лунки починають готувати в залежності від сорту за 10 днів-2 місяці до висадки. Габарити ям - 70х70 см, глибина - 50-70 см. Грунт змішують з поживним субстратом, потім викладають частину суміші на дно лунки і формують пагорб, на якому розправляють кореневу систему розсади. Яму засипають, залишаючи кореневу шийку на 4 см вище рівня грунту. Після посадки землю мульчують і рясно поливають, повторюючи полив через тиждень.

Згодом грунт розпушують на глибину 5-8 см, але не глибше, щоб не пошкодити коріння, видаляють бур'яни і мульчують тирсою. У посуху кущі поливають 1-2 рази на місяць, підгодовують органічними добривами і обрізають. У перші роки молоді саджанці пригинають до землі і накривають агроволокном.

Фундук (дерево на посадку): де краще купити купити

Інтернет-супермаркет Agrolife займається продажем саджанців плодових дерев, квітів, ягід, фруктів і добрив. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками посадкового матеріалу і не встановлюємо додаткову націнку на товари. У нас ви можете недорого купити розсаду, замовити потрібну кількість посадкового матеріалу з доставкою по Україні до початку сезону або безкоштовно отримати консультацію фахівців.