Саджанці сливи

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці сливи

Слива — урожайна кісточкова культура, пристосована до кліматичних та ґрунтових умов України. Швидкоплідна, невибаглива, стійка до перепадів температур та хвороб. Плодоносити починає пізніше, ніж інші плодові дерева, зазвичай до четвертого-шостого року, і перші врожаї нерідко скромні, але згодом урожайність рослини збільшується. Період активного плодоношення дерева становить 15-25 років. Купити саджанці сливи можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними розплідниками і дбайливо доставляємо посилки за короткий термін.

Види слив

Існує два основні види саджанців сливи: угорки та ренклоди.

Ренклоди - сорти сливи, плід яких має круглу або овальну форму, соковиту та солодку м'якоть. Через високий вміст цукрів і м'якість такі сливи не витримують тривалого зберігання, тому частіше вживаються в їжу у свіжому вигляді невдовзі після збору.

Угорки плодоносять сливами витягнутої форми. М'якуш у них добре відділяється від кісточки, досить щільний і кисло-солодкий. Плоди-угорки добре зберігаються протягом тривалого часу і підходять для консервації, транспортування та в'ялення. Також ці сливи можна вживати і у свіжому вигляді.

Сортова різноманітність сливи включає різновиди з білими, рожевими, жовтими, синіми та фіолетовими плодами. Серед них зустрічаються ранньостиглі, що плодоносять у липні, середньостиглі, що достигають до серпня, і пізні, з яких збирають урожай у вересні.

Саджанці сливи: агротехніка посадки та догляд

Сливові дерева висаджують на теплих сонячних ділянках із суглинним, сірим лісовим ґрунтом та чорноземом. Грунт повинен бути досить вологоємним і водночас вологопроникним. Культура любить грунт із високим вмістом азоту, калію та органіки. Якщо в природних умовах саду цих речовин недостатньо, їх можна вносити в ґрунт із добривами.

Щоб слива добре плодоносила, рекомендується висаджувати на одній ділянці щонайменше два розносортні дерева. При цьому краще вибирати саджанці сливи з різними термінами дозрівання плодів.

Рослини висаджують навесні або восени в ями глибиною 40-60 см і шириною 70-80 см. Ґрунт на ділянці, обраній для посадки слив, змішують із золою та гноєм, а потім перекопують. Компостом або гноєм удобрюють і саму посадкову яму: до неї додають до 10 кг органічного перегною, 150 г суперфосфату, 0,5 кг золи і 60-80 г хлористого калію.

Після посадки дерево поливають. Ґрунт навколо лунки можна мульчувати. Полив проводять раз на два тижні. Дорослим рослинам, що плодоносять, потрібно приблизно п'ять відер води на один полив. Навесні (зазвичай у березні) та восени дерево обрізають. Дорослим деревам обрізку проводять і влітку, щоб уникнути пошкодження гілок під вагою плодів, якщо врожай багатий.

Після третього року зростання сливу удобрюють. Під час осіннього перекопування в ґрунт вносять магній, фосфор, калій та азот. Кислі ґрунти також додатково удобрюють золою.

Де краще купити саджанці слив

Замовити саджанці сливових дерев можна у нашому інтернет-магазині. Ми реалізуємо посадкові матеріали оптом та в роздріб. Вивчити наш асортимент можна в онлайн-каталозі. Пропонуємо доставку однієї із трьох транспортних компаній на вибір. Ми співпрацюємо безпосередньо з розплідниками, тому ціна саджанців не включає додаткову надбавку. Перед відправкою дбайливо пакуємо молоді рослини в стретч-плівку та картонний каркас, а також додатково маркуємо посилки знаком крихкості. При замовленні товарів на суму більше ніж 2000 гривень ми не візьмемо з вас гроші за доставку посилки.