Саджанці актінідії (ківі)

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці актінідії (ківі)

Актінідія - тропічна кучерява ліана, близька родичка всім знайомого ківі, плоди якої схожі на його міні-варіанти. Більшість видів мають чіткий розподіл на чоловічі і жіночі рослини, і для повноцінного запилення і плодоношення в саду обов'язково повинні бути культури обох статей. Рекомендується одночасно висаджувати від 6 до 8 жіночих кущів на один чоловічий. Рідше зустрічаються самопильні види актінідії. Урожай з однієї дорослої ліани може досягати десятків кілограмів за сезон. Цю рослина використовують також для вертикального озеленення ділянки: ліана в'ється по деревах і формує густу крону на висоті близько 5-6 м. Саджанці актінідії можна купити в інтернет-магазині Agrolife. Ми доставляємо товари поштою по всій Україні.

Правила посадки 

Актінідія добре росте на вологих супіщаних або суглинкових грунтах зі слабкою кислотністю і великою кількістю органіки. Може жити в тіні, але для плодоношення потрібне рясне сонячне світло. Якщо купити саджанці актинідії і посадити їх у правильному місці, на якому рослина буде відчувати себе комфортно, плодоношення триватиме до 30-40 років.

Посадочні ями слід робити розмірами 60х60 см. Відстань між лунками має бути не менше 2 м. Дно лунки вистилають дрібними каменями, які слугують дренажем. Поверх нього укладають шар органічних добрив (перегною з перепрілим листям) і золу. Кореневу систему саджанця заздалегідь зволожують і розправляють. Яму присипають грунтом, добре поливають і ущільнюють. Грунт під кущем мульчують торфом, листяним компостом або перегноєм. Висаджувати ліани всіх сортів краще навесні, щоб до зими її гілки встигли одеревеніти: це підвищує шанси на вдалу зимівлю.

Як вирощувати саджанці актінідії

Протягом першого року після посадки ліани всіх сортів потрібно притіняти. Грунт навколо коренів потрібно обережно рихлити, видаляючи бур'яни. У періоди посухи актінідія потребує регулярного, але не занадто рясного поливу. Молодий саджанець потрібно берегти від комах і гризунів, особливо з настанням осені. Пізньої осені молоді пагони накривають листям і сіткою.

Восени актинідію, що виросла з саджанця, обрізають. Перша обрізка повинна припадати на другий або третій рік, коли ліана вже досить вкоренилася і зміцніла. Обрізають всі пагони, крім трьох найсильніших. Решту підв'язують вертикально вгору. Те ж саме повторюють на наступний рік, а на третій і четвертий роки після першої обрізки підв'язують горизонтально всі молоді пагони. У наступні обрізки прибирають старі гілки.

Де купити в Україні

Якщо ви хочете виростити на ділянці актінідію, купити її саджанці можна в нашому інтернет-магазині. Ми продаємо посадковий матеріал по базовим цінам. Співпрацюємо з трьома транспортними компаніями, які забезпечують доставку замовлень в будь-яке місто України. При замовленні на суму від 2000 гривень доставка безкоштовна. Оплатити замовлення можна готівкою при отриманні або онлайн, використовуючи карту будь-якої міжнародної платіжної системи.