Саджанці брусниці

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці брусниці

Брусниця - багаторічний вічнозелений чагарник із кислими яскраво-червоними плодами. У дикій природі ця рослина зустрічається на болотах, торфовищах, у хвойних лісах та тундрі. Завдяки зусиллям селекціонерів, які працюють над її окультуренням вже близько ста років, брусницю можна купити у саджанцях для вирощування у саду чи на прибудинкових територіях. Придбати молоді чагарники можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо з надійними розплідниками, тому пропонуємо покупцям лише здорові та життєздатні саджанці. Дбайливо упаковуємо молоді рослини перед відправкою. Доставляємо замовлення в будь-яке місто України. Працюємо із трьома транспортними компаніями. Оплатити замовлення у нас можна онлайн або готівкою при отриманні посилки.

Як виростити брусницю з саджанців?

Щоб брусниця добре росла і плодоносила, її потрібно висаджувати на кислих ґрунтах, багатих на органіку, супіщані або торф'яні ґрунти. Чим більше в грунті торфу, тим більшими і солодшими будуть ягоди. Культура любить вологість, але незважаючи на це її краще висаджувати на ділянках саду з низьким заляганням ґрунтових вод, оскільки брусниця не любить затоплення весняними паводками: у цей час зазвичай починається цвітіння чагарників. Ще один страх брусниці – весняні заморозки, що настали після відлиги. Щоб уберегти від них майбутній урожай, потрібно уважно стежити за погодою та за необхідності вкривати чагарники.

Для посадки підійде рівна, добре освітлена ділянка саду. Посадкові роботи можна проводити і навесні, і восени. Оптимальний розмір лунок – 30х30 см (залежно від сорту розмір може змінюватись). У лунки вносять у рівних частинах верховий торф і річковий пісок, і навіть 50 р сірки (з розрахунку 1 м.кв.). Чиста органіка (перегній, гній, компост) можуть обпалити коріння рослини, що призведе до загибелі, тому використовувати ці добрива не рекомендується.

Після посадки ґрунт між кущами можна мульчувати. Якщо зробити це за допомогою торфу, хвої, кори або тирси хвойних дерев, крім власне мульчування можна також підкислити ґрунт, що позитивно позначиться на стані рослини.

Брусниця вимагає постійного поливу, після якого ґрунт також потрібно мульчувати. У звичайних умовах полив потрібно проводити двічі на тиждень, у спеку це можна робити частіше. Ідеальний варіант - краплинний полив після заходу сонця.

Брусницю можна удобрювати, але слід бути обережними з мінералами: їх надлишок може зашкодити рослині. У перші два роки після посадки брусничні кущі підгодовують 1 ч.л. фосфатних розчинів на кв. м. ґрунту. Повноцінне підживлення повинно проводитися раз на п'ять років.

Раз на п'ять-сім років брусничник потрібно проріджувати, щоб рослини не заважали одна одній.

Де саджанці брусниці краще купити в Україні?

Замовити саджанці брусниці з доставкою поштою в будь-яку область України можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо покупцям прийнятні ціни, високу якість посадкового матеріалу та оперативну доставку. При замовленні товарів на суму від 2000 гривень ми не візьмемо гроші за доставку.