Саджанці агрусу

14 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

14 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці агрусу

Агрус - високоврожайний чагарник, один з найпопулярніших в Україні. Видове різноманіття дозволяє вибрати для саду сорти з жовтими, зеленими, червоними, бордово-пурпуровими і майже чорними ягодами. Кущі невеликі, заввишки від 50 до 150 см. Агрус в саджанцях швидко зростає і при правильному догляді плодоносить до 15-20 років. Перші ягоди з'являються в 1-3 рік після посадки. Врожайність залежить від сорту і догляду і коливається від 3 до 20 кг з куща за сезон. Плоди дозрівають з червня по серпень. Існують сорти з колючками на пагонах і без них. Кущі виконують також декоративну роль: можна підібрати посадковий матеріал, який згодом виросте в розкидисту, струнку, гіллясту або компактну крону. Замовити молоді кущі агрусу можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми доставляємо саджанці поштою. Співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, тому гарантуємо якість кожного проданого рослини.

Які бувають саджанці агрусу

У нашому каталозі представлені сорти, здатні пережити українську зиму без погіршення плодоношення. Ви можете вибрати з наступних видів рослини:

  • З жовто-зеленими ягодами. «Класика» агрусу. Малахіт вважається найбільш раннім з них. Також в цю групу входять великоплідний сорт з розлогими прямостоячими гілками, Інквіта з високими красивими кущами, середньостиглий Хінномакі Йеллоу.

  • Червоноплідні. Їх плоди зазвичай середньовеликі і великі, з високою стійкістю до хвороб і холодів. Один з найсмачніших сортів, Хінномакі Ред, плодоносить якраз червоними ягодами, він рослий і високоврожайний.

  • Сорти з пурпурно-чорними ягодами. Найпопулярніший з них - Красень, у якого немає колючок, напіврозкидистий, з густою кроною і краплевидними плодами.

У нас можна купити саджанці агрусу, що володіють такими властивостями:

  • Урожайність. Молоді рослини, посаджені відповідно до рекомендацій, починають плодоносити в середньому з другого року після посадки, і завжди приносять стабільний урожай.
  • Стійкість до хвороб. Сорти, які реалізуються в нашому інтернет-магазині, стійкі до борошнистої роси, антракнозу, сірої гнилі. Їх рідше вражають шкідники.
  • Стійкість до дії високих і низьких температур. Чагарник добре переносить зимові морози і періоди посухи влітку.
  • Невибагливість. Рослина не вимагає ретельного щоденного догляду. Вам знадобиться тільки обрізати гілки з настанням осені та іноді підгодовувати кущі.

Коли купити та як посадити кущі агрусу

Кращий час для посадки європейських сортів - вересень-початок жовтня. Посаджена в цей час рослина встигає прижитися в грунті до настання весни. А ось гібридні сорти краще садити саме навесні, але ранньої, до початку випаровування з ґрунту вологи.

Для посадки краще вибрати піднесені місця, захищені від протягів і холодного вітру: агрус рано прокидається, і на юну зав'язь невдале розміщення може вплинути негативним чином. Найкраще розташування - на сонячному майданчику без тіні і навіть півтіні. Агрус не любить заболочені грунти. Відстань між посадочними лунками в залежності від величини дорослого куща має бути 1,2-2 м.

Агрус, який можна купити в саджанцях в нашому магазині, слід висаджувати в лунки діаметром 50 см і глибиною 35 см. У посадочні ями вносять перегній, торф, суперфосфат і калійні добрива (наприклад, сірчанокислий калій). Також можна додати деревну золу. Перед посадкою з рослини потрібно видалити всі нежиттєздатні пагони і коріння. Якщо коренева система виглядає сухою, її можна на добу помістити в воду.

Саджанець встановлюють в ямку, ретельно розправляють коріння, а потім заповнюють лунку ґрунтом, періодично струшуючи молодий кущ, щоб уникнути утворення пустот. Після закінчення посадки кущі поливають, а грунт навколо них мульчують з використанням подрібненої деревної кори, перегною або торфу.

Догляд за саджанцями агрусу, купити які можна в магазині Agrolife, відрізняється простотою. Восени грунт потрібно перекопувати на глибину близько 10 см під кущами і 15-20 см - між ними. Робити це краще вилами. Основи кущів підгортають, щоб заморозки не нашкодили рослині, а в грунт додають добрива. Навесні грунт розрівнюють, а розпушування і добриво повторюють. У посуху кущі поливають і розпушують ґрунт після кожного поливу.

Обрізка в перші роки повинна бути щадною: рекомендується прибирати тільки слабкі пагони. Дорослим зміцнілим кущам обрізають також гілки, що ростуть вниз.

Саджанці агрусу: де купити в Україні?

Зробити замовлення на молоді кущі агрусу можна в нашому інтернет-магазині. Ми продаємо товари оптом і в роздріб за базовими цінами. При замовленні на суму від 2000 гривень доставка посилки безкоштовна. Оплатити товари можна онлайн і готівкою при отриманні. Дбайливо пакуємо саджанці і маркуємо їх знаком крихкості. У нас саджанці агрусу можна купити за ціною від 48 гривень за штуку.