Саджанці винограду

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці винограду

Виноград - плодоносна садова культура-довгожитель: при правильному догляді і створенні відповідних для конкретного сорту умов лоза може давати врожай понад сто років. Незважаючи на південні "коріння", цю рослину можна зустріти в садах навіть найхолодніших і сирих регіонів України: видове різномаїття винограду включає сорти з високою стійкістю до низьких температур та інших умов, згубних для класичних сортів. Цвітіння зазвичай припадає на кінець весни, а збір ягід триває в залежності від типу культури з кінця літа до середини осені.Наш інтернет-магазин займається продажем саджанців винограду від надійних постачальників. Ми відправляємо товари поштою, строго дотримуючись правил безпечного транспортування саджанців плодових чагарників.

Види саджанців винограду

Розрізняють такі сорти винограду:

  • столові (підходять для вживання свіжими, але не підходять для виробництва вина);
  • технічні (з них готують відмінні вина, але в їжу не вживають);
  • червоні, білі і рожеві;
  • безнасінні і з кісточкою;
  • морозостійкі і теплолюбні.

Наш каталог саджанців винограду включає найпопулярніші серед садівників сорти. Початківцям виноградарям краще звернути увагу на недорогі і невибагливі види рослини: навчившись доглядати за ними, можна буде переходити до більш вимогливих і дорогих сортів лоз. З цієї ж причини вибір стартового набору розсади краще робити не по фото або просто за бажанням вирощувати той чи інший сорт винограду, а покладаючись на умови ділянки.

Купити виноград для посадки: агротехніка, умови утримання

Культура віддає перевагу захищеним від вітру сонячним ділянкам. Грунт може бути будь-який, крім засоленого і заболоченого. Також виноград не любить ділянки з високим рівнем ґрунтових вод. Краще не висаджувати виноград на тих ділянках городу, які схильні до ранніх заморозків.

Перед покупкою розсади слід дізнатися висоту дорослої лози: від цього залежить відстань між лунками. Слабо- і середньорослі сорти висаджують на відстані 1,2-1,6 м, між високими залишають 2 м. Для посадки краще купити саджанці винограду віком 1 рік.

Небажано садити виноград в безпосередній близькості від волоського горіха, дуба, шовковичного дерева і ягідних кущів (смородини та малини). Якщо у вас на ділянці є ці культури, відстань між ними і виноградником має бути не менше 4-6 метрів.

Лунки, призначені для висадки винограду, повинні мати периметр 70х80 і глибину 80 см. Для посадки готують поживну суміш: грунт змішують з органічними і мінеральними добривами (вони можуть відрізнятися для різних сортів рослини). Суміш укладають на дно лунки, а потім туди ж забивають дерев'яну планку, до якої прив'язують молоду лозу. Кореневу систему ретельно розправляють в ямі, а потім засипають залишками суміші і поливають двома відрами води.

Поливати молоді кущі рекомендують раз в 1-2 тижні (залежно від регіону і рівня вологості грунту). Рослину потрібно удобрювати 2-3 рази на рік, грунт під нею мульчувати, а пагони з найменшими ознаками хвороб обрізати. На зиму кущі вкривають плівкою або агроволокном.

Де купити саджанці винограду в Україні в роздріб

В інтернет-магазині Agrolife можна вибрати будь-який з представлених в каталозі сортів винограду і замовити його доставку поштою від одного саджанця. Ми продаємо товари по базовим цінам, не додаючи до них власну націнку, а також належним чином дбаємо про якість посадкового матеріалу. Оплатити замовлення в нашому магазині можна готівкою або онлайн.