Саджанці жимолості

12 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

12 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Саджанці жимолості

Жимолость - густогіллястий садовий чагарник висотою 1-2 м з продовгуватими чорно-синіми плодами з сизим нальотом. Ягоди жимолості мають гіркуватий присмак, але при цьому дуже корисні. Рослина починає плодоносити через два роки після посадки: плоди з'являються одними з перших в саду, в кінці травня - на початку червня, а у пізніх сортів - до кінця першого місяця літа. Жимолость, вирощена з саджанців, цвіте яскраво і ароматно. На місці квітів з'являються червоні ягоди, які темніють у міру дозрівання. Залишок сезону жимолость виконує декоративну роль: її пишне листя прикрасить будь-яку клумбу або ділянку саду. До осені листя червоніє, роблячи кущ ще більш виразним. Жимолость морозостійка: вона витримує холод до -45 ° С. У нашому інтернет-магазині продається жимолость: купити кущ молодої рослини можна з доставкою поштою по всій Україні.

Агротехніка посадки та догляду

Жимолость любить добре освітлені ділянки саду без протягів. Погано росте на сухих і піщаних грунтах, добре - на пухких суглинках з нейтральною або слабокислою реакцією. Висаджують рослини в кінці вересня - на початку жовтня. Посадкова лунка повинна мати розміри 50х50 см і глибину 40-45 см. Дотримуйтеся вимог між лунками відстань в 1,5-2 м, а між рядами - 2,5-3 м. Удобрювати кущ потрібно відразу ж після посадки (уточнюйте оптимальний склад суміші для кожного конкретного сорту). Для повноцінного запилення і плодоношення на ділянці потрібно посадити як мінімум два сорти жимолості. Усереднений варіант суміші для підгодівлі: деревна зола, органічне добриво і нітрофоска.

У перші 5 років кущ росте повільно навіть при правильному догляді. Обрізку на цей час краще відкласти: молоді гілки повинні достатньо зміцніти. У період плодоношення кущ потрібно щодня поливати (1 відро води в звичайний час, 2 - в посуху). Грунт навколо жимолості потрібно рихлити і прополювати від бур'янів. У вересні перекопайте грунт, щоб підготувати рослину до зими. Удобрюйте кущі двічі на рік, пізньої осені (безазотними сумішами) і навесні до формування бруньок (комплексними). Рослина рідко піддається атаці шкідників, але якщо ви помітили ознаки зараження, обробіть кущ спеціальним засобом.

Середній період плодоношення чагарника на одному місці становить 20-25 років. Максимальне плодоношення починається з сьомого року і триває в залежності від умов 5-10 років, після чого повільно йде на спад. Кращий варіант для посадки - дворічні саджанці.

Жимолость: де купити саджанці?

Інтернет-магазин Agrolife реалізує посадочні матеріали, агротехніку, засоби захисту рослин від шкідників і гризунів, а також добрива. У нас можна купити саджанці плодових дерев, декоративних чагарників і плодоносних рослин, насіння овочів та квітів. Ми продаємо товари оптом і в роздріб. Доставляємо посилки трьома транспортними компаніями. Оплатити замовлення можна готівкою при отриманні або через онлайн-банкінг. У нас можна придбати саджанці жимолості, ціна яких починається від 82 гривень за штуку.