Насіння аквілегію

3 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

3 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння аквілегії

Аквілегія - невибаглива рослина з сімейства Лютикових, яку називають водосбором, орликом, голубкою або туфелькою ельфів. Розмножується аквілегія насінням та розподілом куща, і результатом років селекції цієї культури стали 120 видів водозбору з різною тривалістю життя, розмірами, забарвленням та формою бутонів, а також періодом цвітіння. Квіти аквілегії вражають своєю красою, але найбільше садівники цінують цей сорт рослин за простоту культивації.

Якщо ви вирішили поповнити свою клумбу аквілегією, купити насіння можна в нашому інтернет-магазині. Ми співпрацюємо тільки з надійними розплідниками і піклуємося про те, щоб у ваші руки потрапило найжиттєздатніше насіння з високим відсотком сходів і гарною приживаністю саджанців. Онлайн-супермаркет Agrolife доставляє замовлення однієї з трьох транспортних компаній до будь-якого міста України.

Як вирощувати насіння аквілегії?

Ця квітка може однаково добре рости і в півтіні, і на яскравій сонячній ділянці - хіба що під прямими променями сонця цвітіння може бути не таким активним, як на ділянках, що притіняють.

Грунт для посадки краще вибирати нейтральне, пухке і помірно зволожене. Кілька разів на сезон водозбір підгодовують переважно органічними добривами (компостом, курячим послідом, перегноєм).

Висівають насіння в ґрунт навесні разом з початком городніх робіт, коли ґрунт прогрівається вище 10-15°C. Також посіви можна вирощувати у теплиці: у такому разі купити насіння аквілегії потрібно з таким розрахунком, щоб розпочати посівні роботи за місяць до пересадки у відкритий ґрунт.

При посадці аквілегії у відкритий ґрунт кількість кущів на квадратний метр не повинна перевищувати 12 штук. Слід витримувати між кущами відстань щонайменше 25 див, а глибина посадкових лунок має становити 5-10 див.

Цвітіння у водозбору тривале - не менше трьох тижнів, і в залежності від сорту та віку рослини може наступати як раннім літом, так і до середини сезону. Врахуйте, що аквілегія схильна до самосіву, і багаторічні рослини можуть викидати з коробочок нове насіння після закінчення цвітіння.

Аквілегія в насінні: де купити в Україні?

Замовити посадкові матеріали, товари для саду та агротехніку з доставкою поштою можна в інтернет-магазині Agrolife. У каталозі представлені всі доступні різновиди товарів із зазначенням ціни та фото. Наш асортимент представлений продукцією перевірених виробників - роблячи вибір, ви можете бути впевнені як насіння.