Насіння аліссуму

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння алісуму

Аліссум, він же бурачок, кам'яник чи лобулярія — низькоросла грунтопокривна рослина з сімейства Капустяних. Є багаторічною культурою, проте часто її обробляють як однорічник. Квітка відрізняється виразним ароматом, невибагливістю, стійкістю до посухи та холодів (може цвісти до самих заморозків). Велика різноманітність сортів та відтінків алісуму дозволяє підібрати композиційно відповідний вид для альпінарію, вазону або клумби. Щоб виростити аліссум багаторічний, потрібно купити його насіння і правильно посіяти його. Замовити недорогий посівний матеріал для вирощування кам'яника можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками та реалізуємо насіння з високим відсотком схожості. Доставляємо товари поштою до будь-якого міста України.

Агротехніка вирощування

Аліссум любить сонячні ділянки саду. Грунт повинен мати такі якості: хороше дренування, родючість, слаболужна або нейтральна реакція.

Аліссум можна вирощувати розсадним способом, починаючи з посіву в окремі ємності та утримання в будинку або теплиці з наступною пересадкою у відкритий ґрунт, а можна вибрати метод прямого посіву в ґрунт.

Розсадний спосіб

Розсадою алісуму починають займатися у лютому. Для сівби готують ємності з живильним ґрунтом, який злегка змочують. Насіння укладають по верху і не заглиблює, лише злегка притискаючи і присипаючи тонким шаром ґрунту. Контейнери з розсадою накривають тонкою плівкою та поміщають у тепле світле місце. Раз на добу посіви провітрюють та обприскують. Після появи першого справжнього листя рослини підгодовують комплексними добривами раз на тиждень. Пересідають сіянці на постійне місце наприкінці травня-початку червня.

Посів у відкритий ґрунт

Посівні роботи починають лише після повного прогрівання ґрунту. Майбутнє місце посадки поливають, розмічають його борозенками, рівномірно розподіляють по них насіння і лише злегка присипають тонким шаром ґрунту.

Згодом аліссум потрібно періодично поливати, розпушувати ґрунт, видаляти сухе листя і лише зрідка підгодовувати.

Аліссум: де краще купити насіння?

Замовити доставку насіння алісуму по Україні можна у нашому інтернет-магазині. Вивчити наявність доступних до покупки пропозицій можна в каталозі. Кожна товарна позиція включає фото, основні характеристики та ціну насіння певного ґатунку. Ми співпрацюємо з трьома транспортними компаніями та оперативно надсилаємо підтверджені замовлення. При покупці товарів на суму від 2000 гривень доставляємо посилки безкоштовно.