Насіння дельфініуму

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Вирощуємо дельфініум із насіння разом

Дельфініум – прекрасна квітка сімейства лютикових не може бути непоміченою через свою граціозність і величність. Найчастіше суцвіття дельфініуму з насіння мають синій та блакитний відтінок, проте зараз можна зустріти безліч інших забарвлень, у тому числі білий, рожевий, червоний. Ви можете організувати посадку дельфініуму насінням, вибравши якийсь один колір, або придбати суміш насіння дельфініуму багаторічного і тоді ваш квітник заграє різноманітними фарбами.

Агротехніка культури

Рослина характеризується строкатими суцвіттями та оксамитовим листям. Окремі сорти здатні зростати до 2м. Посадка рослин проводиться:

  • дельфініум вирощування з насіння на розсаду;
  • посадкою у відкритий ґрунт;
  • живцюванням;
  • розподілом куща.

Багато садівники задаються питанням про те, чому, роблячи все правильно, насіння дає дуже низьку схожість. Секрет успішного вирощування багаторічного дельфініуму з насіння полягає в наступному:

  • якісний посівний матеріал;
  • правильне зберігання насіння.

Ви зможете купити насіння дельфініуму високої якості та з сертифікатом, зробивши замовлення на сайті компанії Агролайф. Представлений у нас асортимент насіння здатний задовольнити навіть найпримхливішого садівника, тут же можете придбати насіння дельфініуму оптом. Якщо покупка планується в період міжсезоння, то зберігати насіння до сівби потрібно у прохолодному місці, наприклад, у холодильнику.

Сіяти насіння можна:

  • восени відразу після збирання посівного матеріалу;
  • під зиму – після того, як ґрунт промерзне;
  • наприкінці зими, якщо ви хочете вирощувати розсаду в домашніх умовах.

Вирощування дельфініуму з насіння має важливу перевагу – виходять здорові та сильні паростки, які точно приживуться на відкритому ґрунті після пересадки. Насіння культури дуже дрібне, закладати їх не потрібно, просто змішайте з ґрунтосумішчю або піском, полийте з пульверизатора і накрийте темною тканиною або склом.

Насіння прокльовується краще в темряві і при температурі +8-10°С. Як тільки насіння дасть паростки, змініть темне місце на світле. При появі першого справжнього листочка розсаду можна пікірувати, а потім пересаджувати у відкритий грунт.

Знаючи, де купити насіння дельфініуму, ви зможете створити гарний квітник на свій смак, який щодня радуватиме вас строкатими фарбами та чудовими квітковими ароматами.