Насіння жоржини

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

9 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння жоржини

Жоржини - декоративно-квітуча культура рослин, яка відноситься до сімейства айстрових. Всі види цієї квітки прийнято ділити на однорічні та багаторічні. Перші - ті, що зійшли з насіння жоржин. Їх вирощують протягом лише одного року, після закінчення якого бульби не дістають із землі. Другі - це ті жоржини, бульби яких викопали на зиму після закінчення сезону, а потім посадили в ґрунт повторно. Таким чином, будь-який сорт жоржин може бути як однорічним, так і багаторічним. Замовити насіння рослини можна в нашому інтернет-магазині. Ми доставляємо товари по всій Україні.

Як виростити жоржини насінням

Посадковий матеріал можна вносити відразу в грунт на постійне місце або спочатку висіяти в миски або касети для розсади. При посадці відразу в грунт потрібно дочекатися стабільного тепла (зазвичай посадку починають ближче до кінця травня). У контейнери насіння можна висівати вже в кінці березня - на початку квітня. Методика вирощування жоржин у відкритому грунті і в контейнерах дещо відрізняється.

Посадка у контейнери

Ємність наповнюють прожареною пісочною сумішшю або перлітом. Субстрат попередньо зволожують, а після посадки обприскують. Насіння присипають грунтом лише злегка, приблизно на 1 см. Відстань для посіву - 2 см. Парникові умови створюють, накриваючи ємність з посівами склом або плівкою. Після появи сходів кришку знімають.

Температура в приміщенні з контейнером не повинна опускатися нижче 18 ° С. Тоді перші сходи з'являться через два тижні після посіву. Якщо температура в приміщенні вище, сходи з'являться раніше. Жоржини пікірують на стадії трьох пелюсток.

Сіянці переносять у відкритий грунт, коли температура стабільно зберігається на рівні 10 ° С. Залежно від сорту кущі висаджують на відстані 20-60 см одна від одної. Після пересадки грядки з жоржинами потрібно рясно полити.

Посадка у відкритий грунт

Для посадки краще вибирати сонячні майданчики без протягів. Купити насіння жоржин на посадку можна для будь-яких грунтів, крім кислих. Можна сіяти навіть у важкий грунт, але його доводиться часто рихлити. Поливати слід систематично, не допускаючи пересихання грунту.

Зростаючі жоржини потрібно удобрювати мінеральною і органічною підгодівлею. Стебла можуть потребувати підпор або підв'язок. Обрізуйте нежиттєздатні пагони і відцвілі бутони. Після закінчення цвітіння полив і підгодівлю потрібно припинити, щоб дати можливість бульбам підготуватися до зими.

Якщо ви хочете виростити багаторічні жоржини, перед початком заморозків викопайте бульби, обріжте стебла, залишивши 6-8 см, очистіть і вимийте цибулини. Просушіть їх і зберігайте у фользі або під шаром піску в темному сухому місці до настання весни.

Жоржини у насінні: де купити?

Замовити посадковий матеріал з доставкою поштою можна в інтернет-магазині Agrolife. Насіння, куплені в нашому магазині, мають високий відсоток схожості. Оплатити замовлення можна через інтернет-банкінг або готівкою при отриманні. Відправляємо посилки трьома транспортними компаніями. Насіння жоржин можна купити у нас за ціною від 5 гривень за упаковку масою 5 гр