Насіння маргаритки

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Маргаритка Galaxy Mix, Sakata

  Починаючи з 848 ₴

 2. Маргаритка Galaxy Red, Sakata

  Починаючи з 848 ₴

 3. Маргаритка Galaxy Rose, Sakata

  Починаючи з 848 ₴

 4. Маргаритка Galaxy White, Sakata

  Починаючи з 848 ₴

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Маргаритки – чудова прикраса квітника без клопоту

Невеликі суцвіття маргариток подобаються багатьом садівникам. Поважають їх і дизайнери, так як рослина має велику колірну гаму з яскравих маленьких квіточок, характеризуються невибагливістю у вирощуванні і мають неймовірну витривалість. Купити маргаритки (насіння) можна не тільки для оформлення мікробордера, рабатки або клумби, а також, щоб виростити маргаритки з насіння в домашніх умовах у вазоні на підвіконні.

Маргаритки – вирощування з насіння або вегетативно

Маргаритки відносяться до рослин довгого світлового дня, тому період їх цвітіння триває з початку весни і до пізнього літа. Як правило, вирощене насіння маргаритки багаторічної зацвітають тільки на другий рік зростання. Якщо купити насіння маргаритки з нашого каталогу ще в літньо-осінній період і приступити до вирощування вже в січні місяці, тоді добитися цвітіння після посадки маргариток насінням взимку можна вже в перший рік життя рослини. Для розсади підійде структурований ґрунт зі спеціалізованого магазину Агролайф.

Правила посіву насіння маргаритки на розсаду аналогічні посіву у відкритий ґрунт:

 • посівний матеріал не закладається в ґрунт, а злегка присипається;
 • сонячна сторона вікна;
 • температура не менше 20 ° C до появи сходів і 12-15 ° C, коли ви побачите пророслі сім'я.

Якщо ви не поспішайте з цвітінням і волієте купити насіння маргаритки багаторічної, тоді зверніть увагу на вегетативний спосіб розмноження - розподіл куща та живцювання.

Посадка маргариток також можлива на початку літа і у відкритий ґрунт. Закладати насіння в ґрунт не потрібно, просто присипте піском або перегноєм. Така особливість посадки полягає в тому, що для проростання їм потрібне сонячне світло та тепло.

Пересадка зміцнілої рослини під відкрите небо здійснюється в останні дні весни або на початку літа. Рослина невибаглива до ґрунту, проте любить сонячні ділянки.

В інтернет-магазині компанії Агролайф посівний матеріал представлений різними сортами, тому, знаючи як виростити маргаритки з насіння самостійно, ви зможете культивувати рослину з насіння з простими, махровими або напівмахровими суцвіттями різних розмірів та кольорів.