Насіння пальми

4 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

4 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння пальми

Пальми - багаторічні чагарники або дерева, що належать до сімейства однодольних. Природним середовищем цих рослин є джунглі, розташовані в тропічному і субтропічному кліматичному поясах, проте завдяки старанням селекціонерів існують сорти пальм, які можна вирощувати в квартирах і будинках. Купити насіння пальми для самостійної посадки та подальшого вирощування можна в інтернет-магазині Agrolife. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками посадкових матеріалів, тому можемо гарантувати високу якість насіння та високий відсоток їх схожості. Доставляємо товари поштою до будь-якого міста України.

Як розмножити пальму насінням?

Як домашні рослини можна вирощувати більше двох десятків видів пальм, і умови посадки та культивації для кожного з них мають свої особливості. Однак умовно весь процес посадки насіння пальм можна поділити на три етапи.

Підготовчі роботи

Они включают замачивание семян и подготовку грунта. Посевной материал нужно залить чистой водой комнатной температуры и оставить набухать. В зависимости от сорта растения этот процесс может занять 2-10 суток. В течение этого времени воду нужно периодически менять на чистую (примерно 2 раза в сутки). Благодаря этому оболочка семени вздувается и отслаивается, а из-под нее вымываются ингибиторы роста (вещества, замедляющие прорастание семян). В качестве альтернативы семена можно замочить в стимуляторах роста, а затем обеззаразить.

Як ґрунт можна використовувати готовий кокосовий субстрат, а можна приготувати його самостійно. Для цього знадобляться рівні частини торфу, піску та дрібно нарубаного торф'яного сфагнуму. На дно діжки викладають гальку або товстий шар крупнозернистого піску, поверх якого мають готовий субстрат. Верхнім шаром має бути суміш дрібнозернистого піску та моху. Оптимальна товщина цього шару – 5 см.

Висівання

Підготовлене насіння поміщають у ґрунт на глибину приблизно 2,5 см (або на глибину, приблизно рівну розміру насіння). Діжку з висадженим насінням тримають у приміщенні з температурою не нижче 23-25°С. Посіви потрібно щодня зволожувати за допомогою пульверизатора та провітрювати протягом 10-30 хвилин. Термін появи сходів залежить від сорту рослини: наприклад, насіння фінікової пальми проростає через 1-2 місяці, а ось перших сходів пальми на хамеропс можна чекати до півроку.

Пересадка

Сіянці пальми пересаджують на етапі 2-3 справжніх листків і надалі доглядають її як дорослу рослину.

Як вирощувати насіння пальми?

Для повноцінного зростання пальмі потрібна пухка грунт, добре пропускає повітря. Вода не повинна застоюватися в діжці: в ідеалі після поливу її надлишки йдуть з ґрунту в піддон протягом декількох хвилин, інакше коріння може загнити.

Пальми люблять високу вологість, тому у приміщенні не повинно бути сухо.Влітку листя рослини можна обприскувати м'якою водою. Взимку та восени пальму краще не обприскувати через ризик розвитку грибка на листі. Натомість поряд з діжкою можна поставити зволожувач або резервуар з водою.

Горщик з рослиною краще тримати в притінку: пряме сонячне проміння спалять листя, а тінь уповільнить зростання. Раз на 1-2 роки молоду пальму потрібно пересаджувати, щоб її коренева система мала достатньо місця для зростання.

Весною пальму підгодовують. Для цього можна використовувати органіку і неорганічні добрива. Засохле і пожовкле листя потрібно регулярно видаляти.

Де краще купити насіння пальм в Україні?

Замовити насіння пальмового дерева з доставкою по Україні можна в інтернет-супермаркеті Agrolife. Вивчити пропозиції можна в каталозі сайту. Ми пропонуємо покупцям прийнятні ціни та гарантуємо високу якість посівного матеріалу.