Насіння портулаку

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Портулак Sunseeker Single Colour Mix F1, Sakata

  Починаючи з 989 ₴

 2. Портулак Sunseeker Orange F1, Sakata
  Знижка

  Починаючи з 989 ₴

 3. Портулак Sunseeker White F1, Sakata
  Знижка

  Починаючи з 989 ₴

 4. Портулак Sunseeker Light Pink F1, Sakata
  Знижка

  Починаючи з 989 ₴

 5. Портулак Sunseeker Yellow F1, Sakata

  Починаючи з 989 ₴

 6. Портулак Sunseeker Multi Colour Mix F1, Sakata

  Починаючи з 989 ₴

 7. Портулак Sunseeker Cream F1, Sakata
  Знижка

  Починаючи з 980 ₴

 8. Портулак Sunseeker Red F1, Sakata

  Починаючи з 989 ₴

10 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Що потрібно, щоб виростити чудову ґрунтопокривну рослину - портулак

Багато садівників напевно чули про таку яскраву квітку, як портулак, однак не всі беруться його вирощувати через те, що найкращі посіви виходять, якщо купити насіння портулаку і виростити розсаду. Можна також просто посіяти портулак насінням у відкритий ґрунт. Крім дачної ділянки, портулак передбачає вирощування з насіння в домашніх умовах у вазонах на підвіконні.

Яскрава галявина з портулаку

Ці невеликі різнокольорові квіточки в поєднанні зі стеблами, схожими на ялинові гілки, тісно переплітаються, створюючи строкатий килим жовтих, червоних, помаранчевих, рожевих і білих квітів. Виростити портулак з насіння можна в горщиках і вазонах, створюючи прекрасний махровий розарій у себе вдома.

Щоб бути впевненим у посівах портулаку з насіння, слід звертатися тільки до сертифікованих компаній. На сайті компанії Агролайф ви можете придбати:

 • Портулак городній насіння;
 • Притулок декоративний насіння.

Декоративних сортів існує досить багато, при цьому вони відрізняються забарвленням пелюсток і ступенем махровості. Щоб отримати барвистий килим портулаку, насіння купити варто у вигляді суміші. Якісне насіння портулаку оптом і в роздріб ви можете замовити з доставкою на сайті компанії Агролайф вже зараз.

Притулок вирощування з насіння: особливості процесу

Незважаючи на те, що рослина багаторічна, в нашій смузі виростити портулак з насіння в домашніх умовах краще як однорічник, і тільки через розсаду. В цьому випадку ви зможете милуватися красою рослини вже з середини червня і до перших заморозків. Посів насіння слід проводити в кінці лютого. Через те, що насіння дуже дрібне, садити портулак насінням потрібно змішуючи суміш з піском і розсипаючи на поверхні ґрунту.

Притулок - рослина теплолюбна, тому ящики з розсадою, накритою плівкою або склом для парникового ефекту, варто ставити в сонячне тепле місце. Через 7-14 днів з'являються перші сходи, а на початку літа розсада буде готова для пересадки у відкритий ґрунт. Подальший догляд за квітучою рослиною зводиться до помірного поливу і своєчасного збору відцвілих квіточок для усунення самосіву.

Тепер, ви точно знаєте не тільки, де купити насіння портулаку в Україні, а й як без клопоту виростити цю прекрасну рослину у себе вдома або на присадибній ділянці.