Насіння Еустоми (Лізіантус)

Позиції 1-20 з 79

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Еустома ABC 2 F1 Рожевий Туман, Pan American (Садиба Центр)

  Починаючи з 25 ₴

 2. Еустома ABC 2 F1 Суміш, Pan American (Садиба Центр)

  Починаючи з 25 ₴

 3. Еустома ABC 2 F1 Синя, Pan American (Садиба Центр)

  Починаючи з 25 ₴

 4. Эустома ABC 3 F1 Пурпурная, Pan American (Садыба Центр)

  Починаючи з 25 ₴

 5. Еустома ABC 2 F1 Рожева, Pan American (Садиба Центр)

  Починаючи з 25 ₴

 6. Роза (Эустома) Echo Champagne F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 7. Троянда (Еустома) Echo Pure White F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 8. Роза (Эустома) Echo Pink F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 9. Троянда (Еустома) Mariachi® Carmine F1, Sakata

  Починаючи з 1 534 ₴

 10. Троянда (Еустома) Mariachi® Pure White F1, Sakata

  Починаючи з 1 534 ₴

 11. Роза (Эустома) Echo Blue F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 12. Роза (Эустома) Echo Lavender F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 13. Троянда (Еустома) Echo Pink Picotee F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 14. Роза (Эустома) Echo Yellow F1, Sakata

  Починаючи з 1 021 ₴

 15. Роза (Эустома) Echo Purple F1, Sakata
  Новинка

  Починаючи з 1 021 ₴

 16. Роза (Эустома) Matador Rose Pink F1, Sakata

  Починаючи з 752 ₴

 17. Роза (Эустома) Mariachi® Blue F1, Sakata

  Починаючи з 1 534 ₴

 18. Роза (Эустома) Mariachi® Pink F1, Sakata

  Починаючи з 1 534 ₴

Позиції 1-20 з 79

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Чарівність і ніжність - квітка еустома

З давніх-давен найулюбленішою жіночою квіткою вважалася прекрасна троянда - королева саду і будь-якого букету. Сьогодні існує величезна кількість видів троянди, однак все більшої популярності набирає квітка еустома. Цю незвичайну рослину, яка зовні схожа на троянду, було подаровано вітчизняним селекціонерам американськими ботаніками. Незважаючи на зовнішню схожість з королевою квітів, еустома або лізіантус, характеризується незвичайним поєднанням кольорів і формою пелюсток суцвіття.

Ви не знаєте, де купити насіння еустоми? На сайті компанії «Агролайф» ви можете купити насіння еустоми, яке дозволить вам виростити цю красиву квітку на дачній ділянці або ж на підвіконні в горщику.

Еустома - вирощування з насіння

Міцні стебла рослини досягають в довжину до півметра, а окремі сорти - до метра. Незважаючи на висоту, кожен кущ рослини дуже витончений за рахунок того, що від центру стебло починає густо галузитися. На одному стеблі можна нарахувати близько 30 бутонів. Гіллястість і безліч невеликих бутончиків роблять кожен кущ рослини подібним до букету.

Суцвіття рослини можуть бути махровими і немахровими в діаметрі від 5 до 8 см. Особливо приваблива колірна гамма еустоми - рожеві і лілові, білі і фіолетові, колір шампань і нескінченно блакитного неба, однотонні або ж з облямівкою іншого відтінку по краю. Побачивши таку красу одного разу, в них просто не можна не закохатися. У напіврозкритому стані рослина нагадує бутон троянди, а варто бутонам розпуститися, і перед вами головки махрового маку. Розмножується еустома насінням, так як коренева система практично не переносить пересадки, а живці не приживаються на новому місці. Ціна насіння еустоми залежить від сорту і маси посівного матеріалу.

Вирощування еустоми з насіння в домашніх умовах - справа копітка, вимагає уваги, часу і терпіння. Однак якщо ви освоїте технологію посадки еустоми з насіння в домашніх умовах, то зможете непогано заробляти, висаджуючи культуру на зріз. Популярність насіння квітів еустоми обумовлена не тільки незвичайною красою рослини, а й тривалим періодом «життя» квітки в зрізі - гілочка еустоми може простояти від 2 до 3 тижнів. До речі, в Голландії, ця найніжніша квітка знаходиться в першій десятці найбільш затребуваних і улюблених квітів.

Головні труднощі в агротехніці рослини полягають в тому, що куплене насіння еустоми дуже дрібне, а високу схожість можна отримати, якщо купити насіння еустоми в інтернеті, але у сертифікованого постачальника. Сертифіковане і якісне насіння еустоми з інтернет-магазину Agrolife - гарантія гарної схожості.

Різновиди еустоми

Перед тим як купити насіння квітки еустоми, потрібно знати про те, що рослина буває:

 • високоросла;
 • низькоросла (карликова).

Квіти на високих стеблах, як правило, вирощують в садах і парниках для подальшого зрізу, а низькорослі сорти еустоми якраз підійдуть для прикрашання балконних вазонів і горщиків на підвіконні. У нас ви можете насіння квітів еустоми купити прямо зараз.

Перед тим, як купити насіння еустоми в магазині або на сайті компанії Агролайф, уточніть до якого виду належить культура (інформація представлена на упаковці):

 • Однорічник
 • Дворічник

Якщо ви новачок у вирощуванні еустоми з насіння в домашніх умовах, тоді вибирайте сорти однорічної культури, оскільки для вирощування дворічної рослини знадобиться парник.

Як бачите, виростити рослину непросто, проте, купивши насіння в інтернеті на сайті Агролайф, ви отримаєте якісний посівний матеріал з високою схожістю. Наш сайт надає вам можливість купити насіння аустоми в Україні недорого і швидко, вибравши найбільш зручний варіант розрахунку і спосіб доставки замовлення.