Насіння цикорію салатного

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

7 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Салатний цикорій вирощування з насіння

Салатний цикорій або ендивій - рослина родини айстрових, являє собою рослину з качаном світло-зеленого кольору і темнішим листям. Через зовнішню схожість ендивій можна сплутати зі звичайним салатом.

За смаком він більш гіркий. Качани складені з гладкого нерозсіченого листя. Сам качан може вирости в довжину до 12 см. Зрізаний качан при належному зберіганні може пролежати в холодильнику до 3 тижнів. Бажано захищати їх від сонця, щоб вони не почали гірчити ще більше.

Коренеплід даного виду цикорію також придатний для вживання, правда цілющих властивостей в ньому куди менше, ніж у дикого брата.

У продажу ви знайдете насіння салатного цикорію, стебла якого можна вживати в їжу, так як дикий для цього не годиться. Сіяти цикорій краще з середини червня до середини липня в легкому ґрунті на сонячній ділянці. Насіння цикорію відмінно приживається і не вимагає обробки. Сходи зазвичай починаються через 7-10 днів. Щоб забезпечити велике коріння у рослини, ряди цикорію варто проріджувати, залишаючи до 15 рослин на 1 метр землі.

Цикорій салатний краще вирощувати з купованого насіння. Він невибагливий і не вимагає особливого догляду. Досить час від часу прополювати і розпушувати ґрунт на лавах, а в посушливі дні проводити полив.

Цикорій насіння купити в Україні

Купити насіння салатного цикорію можна в AgroLife. Ми пропонуємо доставку по всій Україні, а також кращі ціни.

Телефонуйте за вказаним на сайті номером, щоб отримати професійну консультацію від менеджера і допомогу у виборі товарів.