Насіння квасолі

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. СКУБА / SKUBA — Квасоля Спаржева, Hortus

  Починаючи з 121 ₴

 2. БІЛА ОВОЧЕВА / WHITE VEGETABLE — Квасоля, Hortus

  Починаючи з 186 ₴

 3. БУРМЕН / BURMEN — Спаржева Квасоля, LibraSeeds (Erste Zaden)

  Починаючи з 34 ₴

 4. СТРЕГОНТА / STREGONTA — Квасоля (рожево-біла), Hortus

  Починаючи з 56 ₴

 5. КРОКЕТ / CROCKETT - Спаржева Квасоля, Clause

  Починаючи з 10 ₴

 6. ПЕТРОНІЛА / PETRONILA — Квасоля, Semo

  Починаючи з 42 ₴

 7. ОЛЬГА / OLGA — Квасоля Спаржева, Satimex

  Починаючи з 121 ₴

 8. ФРУІДОР/ FRUIDOR - Спаржева Квасоля, Clause

  Починаючи з 364 ₴

 9. ФІОЛЕТОВА / VIOLET — Квасоля Спаржева, Hortus

  Починаючи з 200 ₴

 10. БЕРГОЛЬД / BERGOLD — Квасоля Спаржева, Hortus

  Починаючи з 121 ₴

 11. ПАЙК / PAIK - Спаржева Квасоля, Clause

  Починаючи з 6 287 ₴

 12. СТРЕГОНТА / STREGONTA — Квасоля Овочева, Hortus

  Починаючи з 56 ₴

 13. СЕРЕНГЕТІ / SERENHETI — Квасоля Спаржева, Syngenta

  Починаючи з 6 458 ₴

 14. СКУБА / SKUBA — Квасоля Спаржева, SAIS

  Починаючи з 13 ₴

 15. ОЛЬГА / OLGA — Квасоля Спаржева, Hortus

  Починаючи з 1 674 ₴

 16. НАГАНО / NAGANO - Спаржева Квасоля, Nunhems

  Починаючи з 5 268 ₴

Позиції 1-20 з 29

Сторінка
на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння квасолі. Важливі особливості насіння стручкової квасолі для людини

Найголовнішим джерелом рослинних білків є саме насіння квасолі. Його можна порівняти з м'ясом риби, але відмінністю є рослинне походження. Крім того, дуже важливо, що білкові молекули, які містить насіння квасолі різних сортів, засвоюються нашим організмом більш ніж на 75%, при середній калорійності близько 250 калорій.

У великій кількості, крім білків, аскорбінову кислоту, мінеральні сполуки і вуглеводи, каротин, вітаміни С, В1, В2, В6, РР і багато інших цінних компонентів містить квасоля. Насіння цієї культури відоме як дієтичний продукт, який призначають при захворюваннях печінки, нирок і деяких інших органів.

Купити насіння квасолі слід і аграріям, які знайомі з агротехнічним значенням квасолі. Ця культура істотно збагачує ґрунт азотовмісними комплексами, оскільки на бульбах цієї рослини ведуть свою життєдіяльність азотофіксуючі бактерії. Квасоля стручкова в насінні відмінно сходить в кліматичних умовах України і приносить чималий прибуток тим фермерам, які купують насіння квасолі для бізнесу.

Технологія вирощування насіння квасолі

Перш ніж купити насіння квасолі в Україні, необхідно подумати про вибір найбільш підходящої ділянки. Вирощуючи цю рослину, слід пам'ятати про біологічні особливості, які характерні для цієї культури.

Найголовніше для насіння квасолі кущової - це велика кількість тепла, тому найкращим місцем розміщення є окультурені ділянки з незначним південним схилом. Вони повинні неодмінно добре прогріватися і бути захищені від сильних поривчастих вітрів. Практикуючі городники вважають за краще вирощувати квасолю на грядках і гребенях. Це особливо актуально при надмірному зволоженні ґрунтів, оскільки таким чином краще прогрівається ґрунт.

Квасоля - представниця національної кухні

В Україні однією з поширених харчових культур, яка знайшла застосування в національній кухні, є квасоля.

Сорти цього виду бобових різноманітні, а також істотно відрізняються харчовою корисністю від інших овочевих культур. Практично всі сорти квасолі в Україні - не тільки корисні продукти, а й рослини, які в складі мають основні компоненти, що забезпечують нормальну життєдіяльність людського організму.

Важливо пам'ятати при купівлі насіння квасолі в Україні

Квасоля стручкова і кущова, як і багато інших культур, наприклад, квасоля спаржева, потребує підживлення. Особливо велика потреба вносити добрива на ранніх етапах формування паростків. Зазвичай під цю культуру вибирають родючі ґрунти, що мають нейтральну реакцію ґрунтового покриву. Оптимальними для вирощування квасолі визнані легкі суглинки, а абсолютно непридатними - піщані ґрунти. Об'єм зібраного врожаю залежить від попередньої культури, умов розміщення та деяких інших факторів.

Насіння квасолі кущової дуже доброзичливі до інших рослин на грядці. У квасолі хороша сумісність з огірком, томатом, картоплею, селерою, капустою, редькою і шпинатом. Не уживеться квасоля кущова тільки з квасолею кучерявою і спаржею.