Насіння пастернаку

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. ДОВГИЙ БІЛИЙ / DLOUHY BILY — пастернак, Semo

  Починаючи з 88 ₴

 2. БЕЛАС / BIELAS — пастернак, Semo

  Починаючи з 88 ₴

 3. КАМО / KAMO - Пастернак, Moravoseed

  Починаючи з 36 ₴

 4. ПЕТРІК / PETRIK — Пастернак, Satimex

  Починаючи з 107 ₴

 5. БІЛА ПЕРЛИНА / WHITE PEARL — Пастернак, Agri Saaten

  Починаючи з 258 ₴

5 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Насіння пастернаку купити онлайн

Пастернак - холодостійка, невибаглива в догляді і теплолюбна дворічна рослина. Коренеплід містить безліч корисних речовин, які позитивно впливають на здоров'я людини. За насиченістю крохмалем, пастернак перевершує навіть картоплю.

Сіяти насіння пастернаку найкраще ранньою весною на заздалегідь підготовленому восени ґрунті. В якості місця для посіву ідеально підійде сонячна ділянка, так як пастернак любить тепло і сонце. Після сходів рослину треба проріджувати. У разі посухи, полив проводити регулярно, але не перестаратися, щоб не допустити гниття коренеплоду.

Коренеплоди пастернаку, крім своєї корисності, славляться своєю лежкістю. Тримають пастернак в землі аж до настання заморозків, в південних регіонах з теплими зимами, його можна навіть не викопувати, а залишити в землі, а коренеплоди вибирати в міру необхідності. Для збору врожаю вручну краще використовувати вила, щоб не пошкодити коренеплоди. Зберігання пастернаку подібне до зберіганням інших коренеплодів - в ящиках з сухим піском, в прохолодних, провітрюваних приміщеннях.

Насіння пастернаку купити в Україні

Якщо ви шукаєте де купити насіння пастернаку, то AgroLife стане вашою відповіддю. Ми пропонуємо великий асортимент насіння пастернаку за хорошою ціною. До того ж до насіння ви можете придбати ряд добрив та інструментів, які допоможуть вам виростити здоровий і великий урожай.

Телефонуйте за номером, який вказаний на сайті, і ви можете проконсультуватися з досвідченим менеджером. Ви можете задати всі запитання і отримати допомогу з підбором товарів.