Насіння щавлю

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. ШИРОКОЛИСТИЙ / BROADBAND — Щавель, Semo

  Починаючи з 70 ₴

 2. ШИРОКОЛИСТИЙ / BROADLEAF - Щавель, Satimex

  Починаючи з 112 ₴

 3. БЕЛЬВИЛЬСЬКИЙ / BELVILSKIY — Щавель, Semo

  Починаючи з 84 ₴

 4. БЕЛЬВІЛЬ / BELVIL — Щавель, Agri Saaten

  Починаючи з 380 ₴

 5. БЕЛЬВІЛЬСКІЙ / BELVILSKIY — Щавель, Moravoseed

  Починаючи з 84 ₴

6 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Щавель: рання зелень на вашому столі

Щавель - багаторічна, стійка до заморозків рослина з сімейства гречаних, листя якої має виражений кислий смак. У їжу рекомендується вживати молоде листя: після цвітіння концентрація щавлевої кислоти в листі стає занадто високою. З 150 сортів рослини лише деякі можна вживати в їжу. Посадка щавлю насінням - відмінний спосіб забезпечити молоду зелень на своєму столі навесні.

Щавель містить:

 • органічні кислоти (лимонну, яблучну, щавлеву);
 • вітаміни (В, К, С), дубильні речовини, каротин;
 • мінеральні солі (залізо, магній, кальцій, калій).

На основі щавлю виготовляють не лише салати: його сушать, квасять, солять, заморожують і консервують. Рослину використовують в борщах, супах, омлетах, у вигляді начинки для випічки. Садити насіння щавлю - нескладно, він вимагає незначного догляду у вигляді прополювання і розпушування ґрунту.

Вирощуємо щавель у відкритому ґрунті

Для щавлю підійде родючий, дренований, торф'яний ґрунт. Не рекомендується садити рослину в сухій, заболоченій або суглинній землі, на місці багаторічних бур'янів.

Насіння щавлю висівають ранньою весною, влітку на глибину до 2 см в розроблений ґрунт, стрічковим або рядковим способом (ширина міжрядь - орієнтовно 25 см). Перед висадкою насіння можна потримати у воді до двох годин.

Після посіву рекомендуємо систематично поливати і розпушувати ґрунт.

Де купити щавель

Насіння щавлю можна купити в інтернет-супермаркеті Agrolife: без недобору, безпосередньо зі складу, від кращих світових виробників. Доставка здійснюється поштою і службами доставки.

Якщо купите насіння щавлю оптом, доставка - безкоштовно. Крім того, ви отримаєте масу приємних бонусів на свій персональний рахунок на сайті, які можна використовувати при здійсненні покупок.