Контейнери для розсади

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
  1. Контейнер тканинний, Kloda

    Починаючи з 50 ₴

  2. Контейнер для субстрату 9л, 13л, 16л, Bato

    Починаючи з 71 ₴

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Створення оптимальних умов для пророщування і зміцнення кореневої системи розсади - це перша умова отримання багатого врожаю. Для досягнення цієї мети потрібно правильно вибрати всі компоненти середовища вирощування, в тому числі, і купити контейнери для розсади.

Цим терміном фахівці називають практично будь-які ємності, в яких відбувається процес пророщування і зміцнення кореневої системи рослини аж до пересадки у відкритий ґрунт. Однак на практиці їх купівля вимагає знання деяких правил.

Як правильно вибрати контейнери для розсади

Для пророщування насіння і вирощування розсади можуть використовуватися контейнери різного виду. Залежно від мети їх використання буде відрізнятися їх зовнішній вигляд і основні характеристики:

  • Касети під розсаду являють собою невеликий лоток з відділеннями для індивідуального пророщування насіння. Їх нехитра конструкція дає великі переваги в процесі догляду за саджанцями або їх подальшої пересадки. Купити касети під розсаду буде зручно як для тепличного вирощування, так і для домашнього (балконного використання). Їх ефективність однакова в обох випадках, але варто обов'язково звертати увагу на наявність в комплекті з ними піддону.
  • Касети для розсади купити в Україні можна двох видів: розсадні касети і касети для вирощування. Їх назви говорять самі за себе, хоча і відмінності між ними для багатьох незначні: висота бортів і жорсткість стінок.
  • Купити пластикові контейнери для розсади вигідно на початку процесу пророщування декоративних (квіткових) культур в домашніх умовах, які після зажадають проривання або досіювання. Велика площа гарантує підвищення шансів на проростання більшої кількості насіння, їх оптимального зволоження і можливості зміцнення кореневої системи до самої висадки у відкритий ґрунт.

Зверніть увагу, що для вирощування квіткових культур в комерційних цілях, фахівці рекомендують все ж купити касети для розсади оптом, а не контейнери. Це пов'язано з можливістю їх індивідуального відкорнювання, що не створює стресу для інших саджанців при контейнерному вирощуванні.

Таким чином, купити касети під розсаду або контейнери не тільки зручно для тепличного або домашнього вирощування, але і необхідно для мінімізації стресу при подальшій пересадці рослини.