Акумулятори для води

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

2 елементи(ів)

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Гідрогель або, як їх ще називають акумулятори для води, є сучасним способом підживлення рослин, що позитивно впливає на результат від поливу. Після попадання води гідрогель активно набухає та переходить у форму гелю. Завдяки цій здатності він може довгий час насичувати рослину водою та збільшити періодичність гідратації без будь-яких збитків. Гідрогель купити в Україні можна двох основних видів, у їх застосуванні є суттєві відмінності.

Які види гідрогелю бувають і де вони використовуються

Гідрогель в Україні представлений у двох видах: м'якому (для вирощування рослин у різних умовах) та декоративному (аквагрунт, контакт із рослинами протипоказаний).

М'який і майже безбарвний гідрогель для рослин можна купити для використання в:

  • Домашніх умовах, де його додавання в горщики з кімнатними рослинами запобігатиме закисанню ґрунту та забезпечить постійне гідроживлення.
  • Сільськогосподарських роботах, де областю його застосування може стати відкритий ґрунт, теплиця, кашпо тощо. У разі покупки гидрогелю рекомендується зниження частоти поливу.
  • Окремо варто звернути увагу на те, що гідрогель, ціна якого в Україні невисока, може застосовуватися тривалий час після замерзання або пересушування ґрунту. Незважаючи на мінливі погодні умови, він не втратить своїх унікальних властивостей.
  • Декоративні гідрогелі мають вигляд фарбованих кульок, пірамідок та інших форм. Він виконує тільки естетичну функцію і не використовується для рослин через наявність у складі ароматичних речовин і підвищеної жорсткості полімеру, яка перешкоджає його взаємодії з організмом, що росте.

Таким чином, гідрогель для рослин можна назвати найактуальнішим на сьогодні засобом утримання вологи в ґрунті, що суттєво спрощує процес поливу та знижує його частоту до мінімуму.