Фунгіциди

Позиції 1-20 з 170

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Хорус 75 WG в.г. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 37 ₴

 2. Скор 250 ЕС к.е. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 24 ₴

 3. Триходермін БТ - фунгіцид, Ензим

  Починаючи з 20 ₴

 4. Ридоміл Голд МЦ 68 WG в.г. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 38 ₴

 5. Топсин-М з.п. - фунгіцид, Самміт-Агро

  Починаючи з 22 ₴

 6. Квадріс 250 SC к.с. - фунгіцид, Syngenta
  Рекомендуємо

  Починаючи з 41 ₴

 7. Фундазол 50% з.п. - фунгіцид, Вассма

  Починаючи з 34 ₴

 8. Тіовіт Джет 80 WG в.г. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 30 ₴

 9. Світч 62,5 WG в.г. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 82 ₴

 10. Ревус Топ 500 SC к.с. - фунгіцид, Syngenta

  Починаючи з 42 ₴

 11. Фундазим з.п. - фунгіцид, UKRAVIT

  Починаючи з 21 ₴

 12. Страж к.с. - фунгіцид, UKRAVIT

  Починаючи з 17 ₴

 13. Альетт 80% з.п. - фунгицид, Bayer

  Починаючи з 25 ₴

 14. Цілитель з.п. - фунгіцид, UKRAVIT

  Починаючи з 30 ₴

Позиції 1-20 з 170

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Фунгіциди – надійний захист рослин від хвороб

Фунгіциди - це хімічні або біологічні препарати групи пестицидів, які служать для захисту рослин від грибкових захворювань та профілактики хвороб. Сучасна хімічна промисловість випускає величезну кількість засобів захисту рослин: однокомпонентних фунгіцидів спрямованої дії, а в останні десятиліття все частіше пропонує купити фунгіциди системної дії, оскільки вони мають вплив на цілі групи мікробів та хвороботворних грибів. Як правильно вибрати фунгіциди та де купити?

Щоб закласти якісну основу виноградника на довгі роки, важливо вибрати та купити фунгіциди нового покоління для винограду, які дають змогу здійснювати профілактику захворювань на весь вегетаційний період. Для лікування винограду купити фунгіцид слід контактної дії, краще у формі змочує порошку. Найбільш ефективним застосування фунгіцидів на винограді буде при першому обприскуванні до зараження рослин з чіткими подальшими інтервалами в обробках в 7 - 10 днів. В Україні купити фунгіциди для виноградників можливо широкого спектру дії: проти антракнозу, мілдью, оїдіуму, чорної плямистості, білої та сірої гнилі.

Обробка фунгіцидами рослин, винограду, плодових дерев стає все більш популярною завдяки доступності препаратів, адже тепер можна придбати фунгіциди в Києві та по всій території України.

Де придбати фунгіциди для рослин в Україні?

Набагато легше стало купити фунгіциди в Україні з появою мережі інтернет магазинів, в яких завжди можна отримати цілеспрямовану консультацію, до того ж ціна на фунгіциди в інтернет магазині набагато нижча, ніж у традиційних спеціалізованих магазинах. Купити фунгіциди в інтернет-магазині зручно ще й тим, що для кожного препарату на сайті складено докладну характеристику та інструкцію щодо способу застосування та заходів безпеки. Особливою популярністю користуються багатокомпонентні препарати – тепер можна придбати фунгіциди та стимулятори росту рослин в одному флаконі.

В інтернет магазині купити фунгіцид новий, високоефективний, системної дії для захисту томатів, картоплі, цибулі та інших овочевих та зелених рослин для домашнього застосування слід тільки після ознайомлення з інструкцією з безпеки, оскільки більшість препаратів досить токсичні. Наприклад, більшість фунгіцидів для томатів мало токсичні для людини, нетоксичні для самої рослини та бджіл, але небезпечні для риб та злив у водоймища таких препаратів суворо заборонено. Заборонено також обробляти томати фунгіцидами під час цвітіння. Перш ніж удобрювати помідори, їх потрібно з початком сезону дощів неодноразово обприскувати фунгіцидом для профілактики фітофторозу.

З початком весняно-польових робіт ціна на фунгіциди в Україні в інтернет-магазинах стає більш ніж доступною завдяки гнучким схемам знижок, тому дуже вигідно купити фунгіциди оптом, особливо фермерам, які працюють на полях великих площ.