Добрива

Позиції 1-20 з 1240

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. Хелатін Хвоя — добриво, Восор

  Починаючи з 13 ₴

 2. Оракул мультикомплекс - мікродобриво, Dolina

  Починаючи з 11 ₴

 3. Гумат Калію, SPRINTER
  Рекомендуємо

  Починаючи з 12 ₴

Позиції 1-20 з 1240

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Де купити добрива?

Грамотний підбір добрив - запорука гарного врожаю. Асортимент добрив Agrolife дозволить підібрати те, що потрібно для будь-якої культури. Зрозуміло, варто спершу визначитися з тим, що вам потрібно - наприклад, органічні добрива не для всіх культур вони будуть однаково корисні.

Правильний вибір залежить від безлічі факторів - рослини, якими ви займаєтеся, тип ґрунту, наявність або відсутність теплиці. Добрива в Україні діляться на мінеральні , біо- і органічні.

Основна маса добрив для саду- органічні , мінеральні ж часто призначені для використання в теплицях. Деякі садівники і дачники займаються самостійним виготовленням добрив, але краще довірити цю справу професіоналам. У магазині Agrolife знайдуться варіанти на будь-який смак і гаманець.

Може бути, ви хочете купити добрива оптом? На оптові замовлення у нас діють постійні знижки.

Скільки потрібно добрив?

Кількість добрив, які вам будуть потрібні для отримання хорошого врожаю, залежать від конкретних цілей. Найбільша ефективність може бути досягнута в разі грамотного комбінування добрив мінеральних та органічних, і фахівці нашого магазину з радістю проконсультують вас з усіх питань. Ціна на добрива в магазині Agrolife напевно залишить вас задоволеним, як і наш підхід до кожного клієнта.