Мікродобрива

Позиції 1-20 з 118

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні
 1. SMART GROW ЗАЛІЗО - мікродобриво, Smart Grow

  Починаючи з 244 ₴

 2. Монокалійфосфат (МКР 0-52-34)

  Починаючи з 4 025 ₴

 3. FOLCROP TITAN

  Починаючи з 529 ₴

 4. Сульфат цинкe, Макош

  Починаючи з 1 778 ₴

 5. Wonder Leaf Pink - борне добриво, Wonder

  Починаючи з 3 140 ₴

 6. Нітрат Магнію, Макош

  Починаючи з 2 100 ₴

 7. YaraMila CROPCARE 11-11-21

  Починаючи з 1 955 ₴

Позиції 1-20 з 118

на сторінці
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Популярні
Популярні

Мікродобрива

Мікродобрива - сполуки, необхідні рослинам для повноцінного росту і розвитку, а також для кращого засвоєння макроелементів. У них містяться речовини, потрібні квітам в невеликих кількостях. Незважаючи на те, що для здоров'я рослин цих речовин потрібно зовсім небагато, вони все одно грають важливу роль в розвитку кожної квітки. У мікродобрив ці сполуки містяться в легкозасвоюваній формі. В інтернет-магазині Agrolife можна придбати комплексні мікродобрива для садових і кімнатних рослин. Вивчити асортимент товарів в наявності можна в каталозі нашого сайту: він містить фото, ціну та характеристику кожного добрива.

Які бувають мікродобрива

Мікродобрива ділять на кілька видів відповідно до елементів, домінуючих в суміші. Кожен елемент має на рослину певний ефект.

 • Борні суміші застосовують протягом усього сезону, але максимальний ефект від них з'являється при використанні навесні. При недоліку бору в рослин часто розвивається коренева і коренеплідна гниль.
 • Молібденові підтримують баланс нітратів і нітрагінів в грунті. Ними обробляють насіння перед посівом і підгодовують квіти по листу. Використовують на ґрунтах з нейтральною реакцією. Перед застосуванням на грунті з високою кислотністю її попередньо знижують вапном.
 • Мідні заповнюють дефіцит мікроелемента в торф'яних і заболочених грунтах. У цих добривах замочують посівний матеріал, а також використовують їх для позакореневого підживлення. Кращий вибір для зернових.
 • Марганцеві покращують зростання, розвиток і плодоношення культур. Застосовують для обробки насіння. Використовують на чорноземах і піщаних грунтах.
 • Цинкові мікродобрива для рослин нормалізують обмін вуглеводів, білків і фосфору, а також стимулюють утворення сахарози, крохмалю і хлорофілу. Використовують для обробки посівного матеріалу і в період вегетації.
 • Кобальтові допомагають бульбовим бактеріям накопичувати азот. Цей тип добрив використовують при вирощуванні кормових культур для тварин. Їжа з достатньою кількістю кобальту допомагає тваринам залишатися здоровими.

Мікродобрива: де купити в Україні

Інтернет-супермаркет Agrolife займається продажем посадкових матеріалів, інструментів і обладнання для саду і дачі, добрив і засобів захисту рослин від шкідників. Співпрацюємо тільки з надійними постачальниками, тому гарантуємо належну якість товарів. Оплатити замовлення в нашому магазині можна онлайн і готівкою при отриманні. Ми відправляємо товари трьома транспортними компаніями.